Olası bir fiyat kılırımı XRP fiyatını yüzde 20 düşürülebilir mi?

Olası bir fiyat kılırımı XRP fiyatını yüzde 20 düşürülebilir mi?

Paylaş
Olası bir fiyat kılırımı XRP fiyatını yüzde 20 düşürülebilir mi?

XRP fiyatı bir kez daha Bitcoin fiyatı gölgesinde düşüş yaşıyor. Şu an, piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para olan XRP, 0,25 doların altında el değiştiriyor ve BTC yüzde 0,62 oranında azalırken son 24 saat içinde yüzde 1 artışta işlem görüyor.

Popüler trader NebraskanGooner kısa bir süre önce, kripto paranın daha önce yükselişe geçmesine karşın, daha düşük bir aralığın üzerine çıkamadığını ve bunun da yüzde 20 düşüşle 0,20 doların altına düşebileceğini ima ediyor.

XRP için olumlu temel trendler mevcut

XRP’nin fiyatı düşmeye başlayabilir, ancak bu popüler altcoin’in alıcıları için tam anlamıyla kötü bir senaryo değil. Kripto para Youtube kanalıyla çalışan Nuggets News, önemli kripto para borsalarından Coinfield’ın baş yöneticisi Bob Ras ile yaptığı röportajda Ras, XRP’nin teknolojisinin genel olarak Ethereum’dan daha iyi olduğunu düşündüğünü söyledi.

Tabii ki, iki zincir çok farklı amaçlara hizmet ediyor – Ethereum tamamen durdurulamaz akıllı sözleşmelerle ilgili ve XRPLedger’ın kurumlar arasındaki küresel fintek ödemeleri için kullanılması amaçlanıyor – XRP, Ras’in gözünde daha uygun olduğu halde.

Ayrıca, SBI Ripple Asia, RippleNet aracılığıyla havale hizmetleri sunmak için SBI Remit ve Vietnam TPBank ile çalışacağını doğruladı.

Üç ortak “Vietnamlı bir banka olan Tien Phong Commerical Joint Bank ile merkezi olmayan bir teknoloji kullanarak gerçek para biriminde ilk Japonya-Vietnam para transferi hizmetine başladı.”

Bu ortaklık, RippleNet ve ilgili ağ üzerinde kurulu çözümler ile sağlanacak olan “SBI Remit ve Tien Phong Bank arasında gerçek zamanlı ve düşük maliyetli para transferi” sağlayacak.

Ripple için bu olumlu haber, Singapur’daki Swell konferansından kısa bir süre sonra geldi; bu sırada fintek şirketi, “küresel, hızlı ve anında para gönderen ödeme sağlayıcılarından oluşan küresel ağından 300’den fazla müşterisi” olduğunu açıkladı.

ethereumworldnews

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap