OKX, Bu Küçük Altcoin ile İştirak Kurdu: Fırladı!

OKX, Bu Küçük Altcoin ile İştirak Kurdu: Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: OKX, Bu Küçük Altcoin ile İştirak Kurdu: Fırladı!

Popüler kripto para borsası olan OKX’in Web3 cüzdanı, bir altcoin projesi ile iştirak kurdu. Paydaşlık sonucu kelam konusu altcoin’in pahası yükseliş yaşadı. İşte detaylar…

OKX iştiraki bu altcoin projesinin fiyatını sıçrattı

25 Nisan’da OKX Web3 cüzdanının Ethereum tabanlı bir LSD protokolü olan Agility ile resmi olarak iştirak kurduğu açıklandı. Bu paydaşlık, kullanıcıların OKX cüzdanıyla Agility eserlerine erişmesine ve likit staking hizmetini kullanmasına imkan tanıyacak. Ek olarak, Agility, OKX Web3 cüzdanının keşfet kısmına dahil olacak. Yani kullanıcıların gelir elde etmek için kripto paralara basitçe erişmesini sağlayacak. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere likit stake türevlerinin (LSD’ler) popülaritesi son aylarda kıymetli ölçüde arttı. Böylelikle DeFi’deki nakit akışında bir artışa neden oldu. LSD’ler, stake edenlerin ETH üzere staked kripto paraları için likiditenin kilidini açarak potansiyel getirilerini artırmalarına imkan tanımakta. Nispeten yeni bir token tipidir.

Ulaş Utku Bozdoğan: OKX, Bu Küçük Altcoin ile İştirak Kurdu: Fırladı! 1

OKX Web3 cüzdanı, cüzdanlar, DEX, coin kazanımı, NFT pazarı ve Dapp keşfi dahil olmak üzere beş ana kesimi kapsayan yaklaşık 60 halka açık zinciri destekleyen bir çok zincirli cüzdandır. Cüzdan ayrıyeten MPC özel anahtarsız cüzdanı piyasaya sürerek kullanıcıların özel anahtarları yahut anımsatıcı sözleri yönetmek zorunda kalmadan Web3 dünyasını keşfetmelerini kolaylaştırdı.

Agility hem bir LSD likidite dağıtım platformu hem de bir aUSD ticaret platformudur. Platform, LSD sahipleri için likiditenin kilidini açmayı ve LSD ile ilgili öteki protokoller için derin likidite sağlarken daha fazla LSD ticaret senaryosunu keşfetmeyi amaçlamaktadır. Bugün prestijiyle Agility LSD fiyatı 0,231685 dolar olup 24 saatlik süreç hacmi 2.505.657 dolar oldu. Son 24 saat içinde coin yüzde 30 oranında arttı. Yeniden de AGI, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.00 doların yüzde 79.54 altında.

Ulaş Utku Bozdoğan: OKX, Bu Küçük Altcoin ile İştirak Kurdu: Fırladı! 2

Ortaklık ne manaya geliyor?

OKX Web3 cüzdanı ve Agility protokolü ortasındaki paydaşlığın kullanıcılara çeşitli hallerde yarar sağlaması beklenmekte. Kullanıcılar, Agility’nin sağladığı likidite stake etme hizmetinden yararlanarak, kriptoları kolaylıkla saklama hizmeti için teslim edebilir.  Ayrıyeten karmaşık prosedürlere gerek kalmadan gelir elde edebilir. Bu ortada, OKX Web3 cüzdanının Keşfet kısmına Agility’nin dahil edilmesi, daha fazla kullanıcının LSD protokolünü keşfetmesini ve LSD ticaret senaryolarına katılmasını sağlayacaktır.

İki şirket de bu paydaşlığın merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminin geliştirilmesinde değerli rol oynayacağına inanmakta. Bu işbirliği, kullanıcılara daha geniş bir hizmet ve eser yelpazesine erişim sağlayacak. Ayrıyeten, genel kullanıcı tecrübesini düzgünleştirmeye ve DeFi teknolojilerinin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Son vakitlerde merkeziyetsiz finansa olan ilgi de artıyor. Bu ilgi artışına paralel olarak bu iştirakin DeFi’nin benimsenmesi yolunda kıymetli bir adım olması beklenmekte.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap