OKEx’te Jumpstart geri döndü: GODS token’a son 2 gün

OKEx’te Jumpstart geri döndü: GODS token’a son 2 gün

Paylaş
Uzman Coin: OKEx’te Jumpstart geri döndü: GODS token’a son 2 gün

OKEx sponsorluğunda

Önde gelen kripto para borsalarından OKEx, blok zinciri projelerine borsalarda listelenmeden önce yatırım yapma şansının tanındığı Jumpstart platformunu, uzun zaman sonra tekrar başlatıyor.

22 Ekim 2021‘de Jumpstart’ta Gods Unchained’ın GODS token’ı için stake süreci başlayacak. Kullanıcılar, o gün TSİ 09.00’da stake ettikleri OKB token’larıyla GODS kazanabilecekler.

Ayrıntılı stake kuralları

Stake edilecek token: OKBKazanılacak token: GODSAyrılan toplam miktar: 2.000.000 GODSStake süresi: 22 Ekim 2021, TSİ 09.00 – 29 Ekim 2021, TSİ 09.00Kişi başı minimum stake miktarı: Kişi başı maksimum stake miktarı: 2000 OKBToplam stake üst limiti: Stake dönemi: Belirtilen tarihler arasında istenildiği zaman stake edilebilir veya iptal edilebilirKYC zorunluluğu: KYC2Token’ın işleme açılış tarihi: 29 Ekim 2021, bir sonraki duyuruya kadar

Gods Unchained, oyuncular arasında destansı düellolara sahip, ücretsiz bir oyna-kazan, fantezi kart ticareti oyunudur. Oyun, Ethereum blok zincirini kullanır, böylece oyuncular, ERC-721 standardında NFT’lere dönüştürülebilecek öğeleri üzerinde gerçek dijital mülkiyete sahip olur. Oyuncular, oyunda kazandıkları eşyalarını gerçek parayla satabilir, bunları Gods Unchained’de kullanabilir ve hatta üçüncü taraf oyunlara ve araçlara yerleştirebilir. Bu, Gods Unchained’i ana akım oyunlardan tamamen farklı kılıyor.

Projeyle ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen şu adrese bakın:

Gods Unchained Projesi için OKEx Jumpstart Mining

Tüm detaylar için lütfen OKEx’i ziyaret edin.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur ve Uzmancoin ilgili ürün veya hizmetlerin kullanımından doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap