OKEx, DAO’yu listeledi ve Tesla Model Y kampanyasını duyurdu

OKEx, DAO’yu listeledi ve Tesla Model Y kampanyasını duyurdu

Paylaş
Uzman Coin: OKEx, DAO’yu listeledi ve Tesla Model Y kampanyasını duyurdu

Sponsorlu

Önde gelen kripto para borsalarından OKEx, spot piyasada DAO Maker’ın token’ı DAO’yu listeledi.

DAO platformda, aşağıdaki programa göre yer aldı:

DAO para yatırma işlemleri: 14 Nisan saat 11:00DAO / USDT için spot alım satım: 14 Nisan saat 13:00DAO para çekme işlemleri: 15 Nisan saat 13:00

DAO Maker, startup’lara bir büyüme teknolojisi platformu ve finansman çerçevesi sağlarken yatırımcılar için riskleri azaltır. Uyumluluk finansmanı, varlık yönetimi, takılabilir DAO oluşturma ve zincir içi analiz dahil olmak üzere B2B ve B2B2C ürün ve hizmetlerinden oluşan bir platformdur.

Varlık adı: DAO MakerKısaltma: DAOPiyasa değeri: $149,811,075Toplam arz: 307,630,028Dolaşımdaki arz: 19.613.365

Risk uyarısı: Dijital varlıkların alım satımı önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

Tesla Model Y kazanmak için DAO Ticaret Etkinliğine katılın

DAO Maker’ın lansmanını kutlamak için OKEx’e para yatıran veya alım satım yapan topluluk üyelerine bir adet Tesla Model Y, 10 adet iPhone 12 ve 40 bin dolarlık DAO hediye ediliyor.

Kampanya sayfası için tıklayın

Promosyon dönemi: 14 Nisan 11:00 TSİ – 21 Nisan 11:00 TSİ 2021

Promosyon 1: 10 bin dolarlık DAO’yu paylaşmak için retweet edin ve testi tamamlayınPromosyon süresi boyunca, OKEx’in resmi global Twitter hesabından DAO kampanya duyurusunu retweet eden ve testi tamamlayan katılımcılar, daha sonra $10 DAO token hediye alabilir.10 bin dolar değerinde DAO ödül havuzu, ilk gelen, ilk alır hizmet esasına göre dağıtılacaktır.

https://forms.gle/V7sUGXWm4o7c8FXV7 adresini tıklayın ve Google Formunu doldurun ve DAO ödül havuzu için görevi tamamlayın.

Promosyon 2: 10 bin dolarlık DAO’yu paylaşmak + 10 iPhone 12 kazanmak için para yatırınDAO para yatırma işlemlerinin açılmasından sonraki 48 saat içinde, OKEx’e yatırılan toplam DAO miktarı 500 bin dolar değerine eşit olur veya bu değeri aşarsa, DAO yatıran tüm katılımcılar iPhone 12 çekilişine katılmaya hak kazanacak ve toplam on adet iPhone 12 telefon dağıtılacaktır.Örneğin, OKEx’e yatırılan toplam tutar 1.5 milyon dolar değerine eşitse üç iPhone 12 telefon dağıtılacaktır.

Promosyon süresi boyunca, 200 USDT veya daha fazla değerde net DAO yatıran tüm kullanıcılar, toplam 10 bin dolarlık ödül havuzundan 10 dolar almaya hak kazanacaktır.

Not: 10 bin dolar değerindeki ödül havuzu, ilk gelen, ilk alır hizmet esasına göre dağıtılacaktır.

Promosyon 3: Şanslı çekilişe katılmak için DAO alım satımı yapın, 20 bin dolarlık DAO paylaşın + Tesla Model Y kazanınŞanslı çekiliş 1: Promosyon süresi boyunca, DAO/USDT üzerinde 500 dolarlık alım satım yapan kullanıcılar çekilişe girmeye hak kazanacaklar. 500 şanslı katılımcı bin dolara kadar kadar DAO kazanacak.Şanslı çekiliş 2: DAO işlem hacmi 10 bin USDT veya daha fazla olan katılımcılar, Tesla Model Y için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.

Notlar:

Geçerli tüm katılımcıların bilgileri kayıt altına alınacak ve şanslı çekiliş kampanya bittikten sonra 15 iş günü içerisinde sistemde yapılacaktır.Her kullanıcı katıldığı kampanyaların birinden, bir ödül kazanabilir. Bu ödül katıldıkları arasında uygun olduğu ve en yükseği olacaktır.Tesla Model Y, promosyon süresince DAO spot işlem hacmi 10 bin USDT’nin üzerinde olan şanslı kullanıcılardan oluşturulacak ve %100 açık ve şeffaf canlı video yayını yoluyla rastgele seçilecektir.

Kurallar:

Katılımcılar, promosyon süresi boyunca bu sayfadaki “Kaydol” düğmesini tıklamalıdır, aksi takdirde ödül alamayabilirler.Katılımcıların bu promosyondan yararlanabilmeleri için fotoğraflı kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir. Alt hesaplar katılamaz.Ödüller, kampanya bitiminden sonraki 15 iş günü içinde dağıtılacaktır.OKEx, kötü niyetli hesapları diskalifiye etme ve ödüllerine el koyma hakkını saklı tutar.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap