OKex Bünyesine Yeni Kripto Para Ekledi

OKex Bünyesine Yeni Kripto Para Ekledi

Paylaş
OKex Bünyesine Yeni Kripto Para Ekledi

Cointelegraph’tan elde edilen bilgilere göre merkezi Malta’da bulunan OKex kripto para borsası, bünyesine TRON’u eklediğini duyurdu. En büyük kripto para borsalarından olan OKex’in TRON coininin kişiden kişiye aktarılmasına ve kişiler arası işlem yapılmasına başlandığını açıkladıktan sonra pek çok OKex yatırımcısı bu haberi memnuniyetle karşıladı.

OKex kripto para borsasında kullanıcılar TRON coini ile ilgili işlemlerini P2P modelinde yapabilir. Bu platform üzerinde kişiler, istedikleri yerel paralarla ya da sanal paralarla işlem yapabilir. OKex’in müsaade ettiği para birimleri ise şu şekilde: Sterlin, Tayland Bahtı, Yuan, Ruble ve Vietnam Dongu’su. Bu geleneksel para birimleri ile bu platformda dilediğiniz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

OKex kripto para borsası geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, Bitcoin Cash ile Ripple’ı da bünyelerinde listelemeye başladıklarını açıklamıştı. Tüm bunların yanında OKex’de NEO, Exchange Union ve QTUM kripto paraları da yayınlanmaya ve her türlü işlemin yapılmasına hazır hale getirilmişti.

 

Kripto Para Borsalarında 2. Sırada

OKex kripto para borsası, Coinmarketcap’ın verilerine göre en büyük 2. kripto para borsası olma özelliğine sahip. OKex’in toplam hacmi ise yaklaşık 810 milyon dolar civarında ve bu rakam her geçen gün artış gösteriyor.

Coinmarketcap’tan elde edilen bilgilere göre TRON 0.02 dolar işlem hacmiyle kripto para dünyasında 10. sırada yer alıyor. TRON’un toplam işlem hacmi ise 5 milyar doların üzerinde.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap