Novogratz, XRP ile Ripple’ın değerini karşılaştırdı: İki fiyattan biri yanlış

Novogratz, XRP ile Ripple’ın değerini karşılaştırdı: İki fiyattan biri yanlış

Paylaş
Uzman Coin: Novogratz, XRP ile Ripple’ın değerini karşılaştırdı: İki fiyattan biri yanlış

Milyarder kripto para yatırımcısı ve Galaxy Digital’in CEO’su olan Michael Novogratz, XRP’deki fiyat rallisinin ardından ilgi çekici bir değerlendirme yaptı.

Novogratz, Twitter hesabından “Ripple şirket hissesi, ikincil piyasada 2-3 milyar dolarlık değerleme ile ‘işlem görüyor’. Bilançolarındaki XRP’lerin değeri yaklaşık 70 milyar dolar. Bu fiyatlardan biri yanlış görünüyor. XRP fiyatı, davada uzlaşmanın yakın olduğu anlamına geliyorsa hisse fiyatı çok ucuz. Öyle değilse XRP pahalı görünüyor. Ne düşünüyorsunuz?” dedi.

XRP, davadaki olumlu gelişmelerle beraber son birkaç gündür uzun zamandır kendinden bekleneni göstermeye başladı. Kripto para, ayın başından beri yüzde 150 arttı ve bugün 1.39 dolara kadar yükseldi. XRP, 2018 yılının başlarında ise 3.80 dolara kadar çıkış yakalamıştı.

XRP ile ilgili son gelişmelerde CoinGate platformunun XRP’yi yeniden listelemesi ve SEC’nin Ripple yöneticilerinin banka kayıtlarına ulaşma talebinin mahkeme tarafından reddedilmesi var. Ripple dava süreci halen devam ediyor. Davaya ilişkin takvime ulaşmak için tıklayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap