Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir!

Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir!

Sayısız kripto para ünitesinin üstünlük için yarıştığı altcoin dünyasındayız. Buna nazaran hangilerinin uygun yatırım fırsatları sunduğunu ayırt etmek çok kıymetli. Bu Temmuz ayında, her biri eşsiz potansiyele sahip birkaç coin yatırımcıları cezbediyor. İşte bu ayın en trend coinleri ve bunlara yatırım yapmayı düşünmeniz için ikna edici nedenler.

Altcoin XRP

Ripple ve SEC ortasındaki davada yaşanan son gelişmeler altcoin XRP’yi ilgi odağı haline getirdi. Yargıç Ripple’ın kripto para borsalarına XRP satışının bir menkul değer arzı teşkil etmediğini belirtti. Bu durum XRP’nin bedelinde bir artışa neden oldu. Bu yazıyı yazarken, XRP 7 günlük fiyat değişiminde %57’lik bir artış gösterdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir! 1

Buna nazaran kripto birinci 100’de en uygun performans gösteren ikinci kripto para ünitesi oldu. Bu süratli yararın akabinde bir fiyat düzeltmesine yönelmiş durumda. Lakin altcoin XRP şu anda en ilgi cazip kripto varlıklarından biri olmaya devam ediyor. Öteki taraftan performansı potansiyel olarak altcoin piyasasının geleceğini belirliyor.

Altcoin Aave (AAVE)

Aave DAO kısa müddet evvel, kullanıcıların Aave V3 borç verme protokolünde tutulan teminat karşılığında mint edecekleri merkezi olmayan bir stablecoin olan GHO’yu piyasaya sürdü. Aave V3’e yatırılmış varlıkları olan kullanıcılar, bu varlıkları GHO basmak için teminat olarak kullanıyorlar. Ayrıyeten bu varlıkları ödünç vererek getiri elde etmeye devam edebiliyorlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir! 2

Bu sayede GHO ödünç almak çok daha ucuz hale geliyor. Öteki taraftan, çok teminatlandırma yoluyla da istikrar sağlanmış oluyor. Başlangıçta, GHO için para basma kapasitesi 100 milyon dolar ile sonlu. Lakin bu durum yönetişim yoluyla değişebilir. Aave DAO, GHO’yu yönetir ve token sahipleri para basma kapasitesi, risk parametreleri, faiz oranları ve daha fazlası hakkında oy kullanabilir.

Polygon (MATIC)

Polygon, altcoin MATIC tokeninin POL olarak tekrar markalanmasını ve çeşitli tokenomik değişikliklerin getirilmesini önerdi. Teklif POL’yi, sahiplerinin birden fazla blockchainde doğrulayıcı olarak hizmet vermesine, protokol ödüllerinden, süreç fiyatlarından ve Polygon ekosistemindeki çeşitli zincirler tarafından sunulan potansiyel ekstra ödüllerden yararlanmasına imkan tanıyan “hiper üretken bir token” olarak isimlendiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir! 3

POL emisyonları, protokol geliştirme, araştırma, ekosistem hibeleri ve Polygon’un benimsenmesini artırmak için çeşitli teşvikleri destekleyecek bir topluluk hazinesini finanse etmek için kullanılacaktır.

Altcoin Ethereum (ETH)

“Shapella” yükseltmesine yaklaştıkça, Ethereum daha da enteresan bir mümkünlük haline geliyor. Bu yükseltme, sahiplerinin istedikleri takdirde stake edilmiş ETH tokenlerini geri çekmelerine imkan tanıyacak. Bu durum satış baskısının artmasına yol açabilecek olsa da, ETH’nin 7 günlük fiyat değişimi +%5,8 olduğundan piyasa çok telaşlı görünmüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir! 4

Ethereum’un akıllı kontratlar ve DApp’ler için başvurulacak blockchain olarak başkan pozisyonu var. Bu durum, onu kripto piyasasının kritik bir bileşeni haline getiriyor.

Binance Coin (BNB)

BNB Chain kullanıcıları opBNB platformu sayesinde katman 2 seçeneğine sahip olacak. Şu anda testnet etabında olan bu platformun, süreç fiyatlarını düşük tutarken saniyede 4.000’den fazla süreci gerçekleştirmesi beklentiler dahilinde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir! 5

Ancak SEC’in Binance ve Binance.US aleyhine açtığı dava, BNB’yi çevreleyen kimi belirsizlikler yaratıyor. Buna nazaran son gelişmeler coin’in fiyatında kıymetli bir düşüşe yol açtı. Bu nedenle, önümüzdeki haftalarda BNB’yi takip etmek enteresan olacaktır.

Uniswap (UNI)

Altcoin Uniswap kısa müddet evvel 11,84 milyar dolarla rekor bir günlük süreç hacmine ulaştı. Ayrıyeten evvelki rekorunun neredeyse iki katına çıktı. Kullanıcılar, Silicon Valley Bank’ın başarısızlığının akabinde baskı altına giren değerli stablecoin USDC’yi alıp satmak için akın etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir! 6

Hacimdeki bu artış, Uniswap’in kripto piyasası altyapısının kritik bir kesimi olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten piyasa kaosu sırasında bile büyük hacimleri yönetim edebildiğini vurguluyor.

Cosmos (ATOM)

15 Mart’ta Cosmos ağı v9-Lambda yükseltmesini alacak. Ayrıyeten ağa çoklu güvenlik (RS) getirecek. Bu, Altcoin Cosmos ağındaki blockchainlrin Cosmos Hub’dan güvenlik kiralamasına imkan tanıyacak. Bu yükseltme, Cosmos projesi kapsamında kademeli olarak hayata geçirilen daha geniş kapsamlı zincirler ortası güvenlik (ICS) konseptinin bir kesimidir. Cosmos tabanlı projeler, doğrulayıcıları ve güvenlikleri hakkında endişelenmek yerine eşsiz güçlü taraflarına odaklanabilirken, ATOM stakerları da bir ölçü ekstra getiri elde edebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Not Alın: Bu 7 Altcoin Güçlü Çıkış Yapabilir! 7

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda sonuçta, bu kripto para üniteleri kıymetli bir potansiyel gösterdi.  Temmuz 2023’te izlenmeye bedeller. Her biri eşsiz avantajlara sahip. Buna nazaran, yatırım yapmadan evvel ilgili riskleri anlamak ve kapsamlı bir araştırma yapmak çok değerli. Kripto yatırımlarına her vakit piyasa dinamiklerini ve finansal amaçlarınızı net bir halde anlayarak yaklaşmayı unutmayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap