Nik Patel’e göre 2020’de Bitcoin’i geçecek 5 altcoin

Nik Patel’e göre 2020’de Bitcoin’i geçecek 5 altcoin

Paylaş
Nik Patel’e göre 2020’de Bitcoin’i geçecek 5 altcoin

Kripto para analisti ve trader’ı Nik Patel, gelecek yıl Bitcoin’in performansını geride bırakacağını düşündüğü beş altcoin’i sıraladı.

“Bir Altcoin Trader’ının El Kitabı” adlı kitabın yazarı olan Patel, teknik gelişmelerini vurguladığı bu kripto paralarla ilgili tamamının gerçekleşme ihtimalinin son derece düşük olabileceğine dikkat çekerek fiyat tahminleri de verdi.

Patel’in seçimleri şöyle:

Komodo

Patel, “Komodo, alanda kullanım durumları konusunda çığır açıyor, atomik takaslar için merkezsiz bir değişim, Blockchain geliştirmeleri için son derece özelleştirilebilir bir uyarlanabilir framework ve gizlilikle ilgili geliştirmeler yaptılar.” diyor.

KMD, bugün 0.7 dolardan işlem görüyor ve Patel, 2020’nin sonuna kadar fiyatının BTC bazında aşağı yukarı dört kat artmasını bekliyor.

NKN

Analist, NKN ile alakalı olarak “Hizmetin kendisi 2020’de ön plana çıktıkça ağın büyümeye devam etmesini bekliyorum.” yorumunu yapıyor. Patel, kripto paranın bugünkü değeri 0.028 dolar veya 300 satoshi’den 2021’e kadar Bitcoin’e karşı yaklaşık 5 kat yükseleceğini öngörüyor.

VI-ID

Patel, listesinde V-ID (VIDT) adında pek bilinmeyen bir kripto paraya da yer verdi. Analist, dosya koruma ve doğrulama üzerine odaklanan projenin token’ının gelecek sene BTC’ye karşı altı kat artış yakalamasını bekliyor. VIDT’nin değeri bugün 0.086 dolar veya 935 satoshi.

Fantom

Fantom, ölçeklenebilirlik konusunu ve mevcut Blockchain’lerin onay sürelerini ele alan DAG tabanlı bir akıllı sözleşme platformu.

Patel, Fantom’un FTM token’ının 2020’de değerinin dört katına çıkacağını tahmin ediyor. FTM, bugün yaklaşık 0.014 dolar veya 152 satoshi seviyesinde.

Constellation

Patel’in son seçimi ise Constellation (DAG). Analist, “Bu listede yer alan ve kendi ayı döngülerinin çukurlarında bulunan diğer altcoin’lerin aksine Constellation, depresyon aşamasından çıktı ve şimdi piyasa döngüsünün iyimserlik aşamasında görünüyor.” diyor.

Patel, mevcut değeri 250 satoshi olan altcoin’in 2020’de 3’e katlanacağı görüşünde.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap