NFT’lerin Dogecoin’i, Yeni Altcoin’i Resmen Tanıttı!

NFT’lerin Dogecoin’i, Yeni Altcoin’i Resmen Tanıttı!

Paylaş
BTC Piyasası: NFT’lerin Dogecoin’i, Yeni Altcoin’i Resmen Tanıttı!

Eminem, Steph Curry, Jimmy Fallon ve Mark Cuban gibi ünlüler de dahil olmak üzere Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’lerinin sahipleri, özel dijital oyunun bir parçası olmak için başka bir teşvik olarak ApeCoin (APE) adlı yepyeni bir token almaya hazırlanıyor. Ape NFT’ler, NFT’lerin Dogecoin (DOGE)’i olarak biliniyor. İşte detaylar…

ApeCoin çıkıyor: İşte bilmeniz gerekenler

Yeni tokenin geliştiricisi ApeCoin DAO’dur ve Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bored Ape Yacht Club’ın arkasında olan Yuga Labs’tan ayrıdır. BAYC NFT sahipleri, her biri yaklaşık 10.000 ApeCoin talep edebilecek, ancak yakında piyasaya sürülecek olan 1 milyar ApeCoin tokenı da bir dizi farklı taraf arasında dağıtılacak. ApeCoin DAO web sitesine göre, toplam arzın yüzde 62’si bir ekosistem fonuna eklenecek, yüzde 14’ü “lansmana katkıda bulunanlara” verilecek, tokenlerin yüzde 9,75’i BAYC’nin yaratıcıları Yuga Labs’e gidecek.

https://twitter.com/apecoin/status/1504201556165644298

Yüzde 8, doğrudan Yuga Labs kurucularına gidecek. Kalan yüzde 6,25, şempanzelerin yaşam alanlarını korumaya adanmış bir hayır kurumu olan Jane Goodall Vakfı’na bağışlanacak. Tokenin kendisi teknik olarak Yuga Labs’tan ayrı kalsa da firma, ApeCoin’i Yuga Labs’tan çıkan “tüm yeni ürünler ve hizmetler için birincil token” olarak benimsemeye hazırlanıyor. Yuga Labs’e göre bu, Yuga Labs ekibinin bu yıl içinde oyun geliştiricisi nWay ile birlikte yayınlamayı planladığı, henüz piyasaya sürülmemiş, oyna-kazan Blockchain oyununu içeriyor.

ApeCoin DAO yöneticisi: ApeCoin, NFT’lerin Dogecoin (DOGE)’i olmaya hazır

ApeCoin, aynı zamanda nWay’in de sahibi olan Hong Kong merkezli blockchain oyun şirketi Animoca Brands’in bir oyunu olan, yakında çıkacak olan oyna-kazan oyunu Benji Bananas’ta kullanılacak. Animoca Brands’in kurucu ortağı ve ApeCoin DAO yönetim kurulu üyesi Yat Siu, ApeCoin’in NFT’lerin ilerlemesinde ileriye doğru bir adım olduğunu söyledi. ApeCoin’in “Kullanım durumunun topluluk tarafından yaratıldığı ve topluluk tarafından değer verildiği NFT’lerin Dogecoin’i” olmaya hazır olduğunu belirtti. Resmi web sitesine göre ApeCoin, tüm büyük borsalarda satın alınabilecek.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap