NFL Oyuncuları Derneği Blockchain Startup’ta Yatırım Yapıyor

NFL Oyuncuları Derneği Blockchain Startup’ta Yatırım Yapıyor

Paylaş
NFL Oyuncuları Derneği Blockchain Startup’ta Yatırım Yapıyor

Herkesin bir renk yorumcusu olmasını sağlayan bir canlı yayın platformu olan SportsCastr, geçtiğimiz günlerde, NFL Oyuncuları Derneği’nin (NFLPA), sporcunun hızlandırdığı OneTeam Kolektifi aracılığıyla, taraftarlar için canlı, etkileşimli video içeriğine güç sağlamak için şirkette bir azınlık hissesi aldı.

Bu ortaklık sayesinde, aktif ve eski NFL oyuncuları çok çeşitli profesyonel ve kolejli sporlarda canlı yorumlar sağlamak, kişisel bilgileri paylaşmak ve daha fazlasını yapmak için SportsCastr’ı kullanacaklar.

Haziran ayında, SportsCastr milyar dolarlık küresel spor pazarı için geliştirilen bir kripto piyasası olan FanChain’i duyurmuştu. FanChain, SportsCastr kullanıcılarının platforma katılmaları için coin kazanmalarına izin veriyor ve bu coinler daha sonra yüksek kaliteli NFL oyuncu içeriğinin (geri-sahne erişimi gibi) kilidini açmak, spor biletleri ya da eşya satın almak ve NFL oyuncularına sanal hediyeler göndermek için kullanılabiliyor.

Bu anlaşmanın bir parçası olarak SportsCastr, kullanıcıların video akışları ve sohbetler de dahil olmak üzere çeşitli spor konularını tartışmasına izin veren mobil uygulamalar ve web tabanlı platform kategorilerinde NFLPA’nın resmi bir sponsoru oldu. SportsCastr, yenilikçi start-up şirketlerine, NFLPA’nın özel grup oyuncu haklarını eşitlik karşılığında kullanabilme şansı veren OneTeam Kolektifi ile güvence altına alınan sekizinci aktif NFLPA partneri.

Geçtiğimiz günlerde, İngiltere Premier Ligi taraftarı Wolverhampton Wanderers’ın, spor organizasyonları ile kripto para karşılığı iş dünyası arasında tekrar eden bir işbirliği hikayesi haline gelen, kripto borsa platformu CoinDeal ile bir yan sponsorluk anlaşması imzaladığını bildirdi.

NFLPA’nın lisans ve pazarlama kolu olan NFL Players Inc. için İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Ricky Medina, ortaklık konusundaki düşüncelerini şöyle açıkladı:

“Sporcular, kişisel markalarını oluşturmanın ve hayranlarıyla yaratıcı bir şekilde bağlantı kurma yollarını sürekli olarak araştırıyor ve SportsCastr’ın canlı akış yetenekleri bu hedeflerle mükemmel bir uyum sağlıyor. SportsCastr’deki ekiple birlikte çalışarak, hayranlarının sevdikleri sporları izlerken en sevdikleri sporcularla etkileşimde bulunmaları için heyecan verici yeni bir yol sunmak için sabırsızlanıyoruz ”dedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap