Nexo’dan Mesaj Var: Altyapımız Sağlam, Likiditemiz Bol, Hizmete Devam

Nexo’dan Mesaj Var: Altyapımız Sağlam, Likiditemiz Bol, Hizmete Devam

Paylaş
Nexo’dan Mesaj Var: Altyapımız Sağlam, Likiditemiz Bol, Hizmete Devam

Kripto para piyasası geçtiğimiz son iki hafta içerisinde bir hayli hareketliydi. Bir hafta öncesine kadar 7 bin doların üstünde olan Bitcoin fiyatı 4 bin dolara kadar düştü, bugünse yine 6 bin 500 doların üstüne çıktı.

Kripto para şirketlerinden Nexo piyasanın bu kadar hareketli olduğu dönemde kullanıcılarının içine rahatlatacak bir açıklama yaptı. Şu anda diğer şirketlere kıyasla herhangi bir teknik sorun yaşanmadığını belirten Nexo ekibi, likidite konusunda da sorun olmadığını vurguladı.

Nexo’dan Mesaj

Kripto para fiyatları dalgalanmaya başladığı zaman birçok kripto para şirketinde teknik arıza yaşanmaya başlıyor. Bu platformlarda arıza yaşandığı zaman bazı yatırımcılar sebepsiz yere zarara girebiliyorla

Nexo kısa süre önce bu konuya ilişkin bir duyuru yayınladı ve kullanıcıların içini rahatlatan bazı bilgiler verdi. Nexo’nun açıklamalarına göre platformda ne teknik bir arıza ne de likidite sorunu var:

”Nexo sunucuları, altyapısı ve hizmetleri herhangi bir gecikme ve aksaklık olmadan devam etmektedir.

Müşteri hizmetleri ekibimiz sizden gelen geri dönüşlere olabildiğince kısa süre içerisinde yanıt verebilmek için sürekli olarak çalışmaktadır.

Hem kurumsal masraflarımızı hem de müşterilerimizin gereksinimlerini giderecek kadar likiditedimiz vardır ve tüm müşteri fonları güvence altındadır.”

Fonlar Sigortalı

Sektörün en popüler platformlarından biri olan Nexo günümüzde BitGo ile işbirliği yapan birkaç şirketten biri.

Nexo, BitGo’yla yaptığı bu anlaşma sayesinde kendi emanetinde olan tüm varlıkları güvence altına alabilmek için 100 milyon dolarlık sigortaya sahip. Bu yalnzıca Nexo yöneticilerinin değil müşterilerin de içini rahatlatıyor.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap