Nexo Yeni Staking Fırsatları Sunuyor

Nexo Yeni Staking Fırsatları Sunuyor

Paylaş
Nexo Yeni Staking Fırsatları Sunuyor

Nexo müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için hizmet politikasında bazı değişiklikler yaptı. Nexo’nun uygulacağı yeni politikalar hem şirket kullanıcılarını hem de NEXO yatırımcılarını sevindirecek.

Yatırımcıları Sevindiriyor

Nexo 10 Şubat tarihinden itibaren faiz indirimlerinde bazı değişiklere gidecek. Şirketin sunduğu yüzde 50’lik faiz indiriminden yararlanmak isteyen kullanıcıların bu tarihten sonra yeni koşullara uyum sağlamaları gerekecek.

Şirketin hizmet politikasındaki bu değişiklikler yatırımcıları sevindireceğe benziyor. Çünkü Nexo yatırımcıları bu değişiklikler sayesinde artık NEXO ile çok daha verimli bir şekilde staking yapabilecekler.

Nexo aldığı yeni kararlar sayesinde kullanıcılar arasında eskisine kıyasla çok daha etkili bir şekilde loyalty dağıtımı yapabilecek. Bu hem kısa hem uzun vadeli NEXO yatırımcıları için avantajlı olacak. Nexo’nun aldığı yeni kararların özellikle uzun vadeli yatırımcılar için iyi olduğunu belirtmek gerekiyor. Yatırımcılar NEXO tokenlarını daha uzun süre boyunca stakinge yatırabilecek, böylece piyasadaki arzı azaltabilecekler.

Şirket ilerleyen zamanlarda faiz oranlarında iyileştirmeler yapmayı ve daha yüksek referans komisyonları sunmayı planlıyor. Ayrıca Nexo kartlarında da bazı yenilikler yapmayı planlayan şirket, bu yıl için genel olarak epey iddialı planlara sahip.

Nexo’nun 10 Şubat’tan itibaren uygulayacağı yeni politikaları görmek ve yeni staking fırsatlarından haberdar olabilmek için şirketin kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap