Nash Exchange (NEX) Nedir? Nasıl Çalışır?

Nash Exchange (NEX) Nedir? Nasıl Çalışır?

Paylaş
Nash Exchange (NEX) Nedir? Nasıl Çalışır?

Nash Exchange kullanıcılarına varlıklarının kontrolünün tamamen kendilerinde olduğu, kripto para işlemlerini kolaylıkla yapabilecekleri ve güvenli bir kripto para birimi borsası sunmayı hedefliyor.

Nash Exchange (NEX) Nedir?

Kullanıcının düşüncelerine göre bir platform inşa etmeyi amaçladıklarını dile getiren Nash Exchange, Blockchain’in güvenlik avantajlarını geleneksel finansal hizmetlerin hızı ve işlevselliği ile birleştiriyor.

Bununla beraber Nash Exchange’in ortakları sayesinde kullanıcılar birçok kripto para birimine ulaşabiliyor ve sahip oldukları kripto para birimlerini kendi kişisel cüzdanlarında depolayabiliyor.

Nash’in kalbi olarak tanımlanan Nash Exchange, dağıtık zincir dışı işlem motoru sayesinde varlıkların kontrolünü kullanıcılarına bırakıyor. Ayrıca basit kullanıcı arayüzü sayesinde hem yeni başlayan yatırımcılar hem de profesyonel yatırımcılar platformu kolaylıkla kullanabiliyor.

Bunun yanında Nash Exchange’de gelişmiş analitik araçlar ve karmaşık emir türlerinin yanı sıra alım satım işlemlerini gerçekleştirmek için temel araçlardan da faydalanma imkanı sunuluyor. Ayrıca borsada geleneksel para birimleri ile de işlem yapılabiliyor.

Öte yandan çok yakında kullanıcıyla buluşturulacak olan Nash Mobile uygulaması aracılığıyla kullanıcılara her an her yerden işlem yapma imkanı da sunulacak. Yapılan açıklamalara göre Nash mobil uygulaması tüm özelliklere sahip olacak. Yani alım satım işlemleri, depolama özelliği ve borsa işlemlerinin tamamı mobil uygulama ile gerçekleştirilebilecek. Ayrıca mobil uygulamada bulunan QR kod sayesinde sadece kodu okutarak dahi alım satım işlemleri yapılabilecek.

Nash Exchange Nasıl Çalışır?

Nash Exchange’in yaptığı açıklamalarda, “Blockchain tabanlı borsalar geleneksel borsalardan daha güvenlidir. Ancak genellikle yavaş ve kullanımları zordur.” ifadelerini kullanıyor. Nash bu problemleri, yenilikçi teknoloji ve kolay kullanımlı arayüzü ile aştığını ifade ediyor. Ayrıca Nash, varlık kontrolü yapmadan onbinlerce işlemi hızlı bir şekilde işleyebildiklerini de belirtiyor.

Nash Exchange’in en önemli özelliği olarak varlık kontrolünü tamamen kullanıcılara bırakması sayılabilir. Nash Exchange’de kullanıcıların özel anahtarları sunucularda kaydedilmiyor, kullanıcıların kendi bilgisayarlarında saklanıyor.

Nash Exchange (NEX) Nereden Alınır?

Nash Exchange platformunun kullanıcılarına çeşitli kolaylıklar sunduğu ve platformun yerel kripto para birimi olan NEX’e MXC ve Switcheo Network gibi kripto para borsalarından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap