Nam Salan Analist, Ralli Beklediği 5 Altcoin’i Duyurdu!

Nam Salan Analist, Ralli Beklediği 5 Altcoin’i Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Nam Salan Analist, Ralli Beklediği 5 Altcoin’i Duyurdu!

Ünlü bir kripto para analisti olan Michael van de Poppe, Bitcoin ve altcoin piyasaları geçtiğimiz hafta yaşanan düşüşü toparlamaya çalışırken, çeşitli altcoin’lere yönelik tahminlerini aktardı. Analistin dikkat çektiği coin’ler arasında Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Verasity (VRA), XCAD Network (XCAD) ve Polkadot (DOT) yer alıyor. Kriptokoin.com olarak Van de Poppe’un yorumlarını paylaşıyoruz…

Michael van de Poppe, bu altcoin projelerini analiz etti!

Twitter’da yaygın bir şekilde takip edilen kripto para birimi analistlerinden biri olan Michael van de Poppe, takipçilerinden analiz etmesini isteği coin’leri kendisine yazmalarını istedi. Yani takipçilerinin isteği doğrultusunda beş altcoin’i analiz etti, destek ve direnç seviyelerini paylaştı. İlk istek olarak Van de Poppe, Verasity’den (VRA) bahsetti. 18 Mayıs 2018’de kurulan Verasity (VRA), içerik oluşturucuların çalışmalarından kazanmaları ve reklamverenlerin reklam harcamaları için değer kazanmaları için adil bir sistem oluşturmayı amaçlayan yeni nesil video paylaşımıdır. Van de Poppe, şu anda 0.020 dolardan işlem gören kripto para birimi için “birkaç haftalık yükseliş için ihtimallerin biraz daha uygun olduğunu” belirtiyor ve VRA’nın ağır destek seviyesini tutmasıyla potansiyel olarak 0.04 dolara çıkabileceğini düşünüyor.

Analistin bahsettiği ikinci altcoin, Fantom (FTM) oldu. Analiste göre destek seviyelerinden ağır bir sıçrama gösteren Fantom’ın 1.90 dolar ve 2.25 doları test etmesi beklenebilir. Ondan sonra nelerin görüleceğini ise zaman gösterecek. Yazım sırasında FTM, 1.70 dolardan el değiştiriyor. Üçüncü olarak analist, Polygon’dan (MATIC) bahsediyor. Analiste göre Polygon da FTM gibi, temellerin mevcut durumda kaldığı sürece daha yüksek seviyeleri test edebilir ve 2 dolarlık seviyeler görebilir.

XCAD ve DOT için beklentiler ne yönde?

Dördüncü olarak Van de Poppe, XCAD Network’ün (XCAD) yüzde 85 oranında artış yaşayabileceğini olasılıklar dahilinde gördüğünü söyledi. Yazım sırasında XCAD, 2.96 dolardan el değiştiriyor. Son olarak Polkadot (DOT) için de görüşlerini aktaran analist, her şey normal kaldığı sürece yazım sırasında 18 dolar seviyelerinden işlem gören DOT’un 27 dolara doğru koşmaya devam etmesini beklediğini ifade ediyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap