Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir!

Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir!

Yaygın olarak takip edilen 3 analist, bir dizi altcoin projesinin çok yakında ralli yapacağını öngörüyor. Bunlardan birinde Guy Turner, Ethereum fiyatını yükselişe geçirecek 2 katalizör sıraladı.

2.29 milyon aboneli analist, sıradaki ETH rallisini haritaladı

Popüler Youtube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner, yeni bir görüntüde yaklaşan iki dönüm noktasının “ETH’nin fiyatını yükseltebileceğini” söyledi. Turner’a nazaran dönüm noktalarından biri proto-danksharding yükseltmesi olacak. Analist yükseltmenin detaylarını şu biçimde aktarıyor:

Ethereum için yaklaşmakta olan en büyük dönüm noktası, halk ortasında proto-danksharding olarak isimlendirilen EIP-4844 yükseltmesidir. Proto-dank sharding’in kıymetli olmasının nedeni, temel olarak Ethereum’un merkezi bilgisayar sistemleriyle karşılaştırılabilir bir ölçeklenebilirlik seviyesine ulaşmasına müsaade verecek olmasıdır. Bu, Ethereum’un data kullanılabilirliği olan ölçeklenebilirliğe yönelik ana darboğazını ele alarak başarılacaktır…

Proto-danksharding, Ethereum’a özel bilgi damlalarının (blob) var olmasını mümkün kılarak bunu çözer. Bu bloblar, Ethereum ölçeklenebilirliğini artırması, fiyatlarını düşürmesi ve Katman-2’lerinde süreç suratlarını artırması gereken süreç datalarını daha kolay kullanılabilir hale getiriyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir! 1

Turner ayrıyeten, yükseltmenin yaklaşmakta olan ikinci dönüm noktasının kapalılığı artırma eforu olduğunu söylüyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, geçtiğimiz haftalarda ETH için biri saklılık olan 3 anahtar geçişi açıklamıştı. Turner bu noktada şunları söylüyor:

Proto-danksharding’in yanı sıra, Ethereum geliştiricileri görünüşe nazaran mahremiyete çok odaklanmış durumda. Ocak ayında Vitalik Buterin, kapalılığı Ethereum ekosisteminde “kalan en büyük zorluklardan biri” olarak nitelendirdiği ve tek tahlil olarak saklı adresler önerdiği bir blog yazısı kaleme aldı…

Kurumsal yatırımcıların mahremiyeti herkesten daha çok istediğini fark ettiğinizde mahremiyete ansızın odaklanmanız o kadar da şaşırtan değil. Shappella yükseltmesinin ETH’ye kurumsal ilgiyi artırdığını unutmayın.

Pentoshi, Solana (SOL) grafiğinin boğa göründüğünü söyledi

Bir öteki tanınan teknik analist Pentoshi, SOL fiyatı hakkında yükseliş hislerini söz ediyor. En son tahlillerinde, SOL’un yaklaşık 20 dolarda birleşen yatay ve çapraz dirençlerini kırmış üzere göründüğü için yükseliş eğilimi gösterdiğini söyledi.

Analist ayrıyeten Ethereum rakibinin Bitcoin (SOL/ BTC ) ve Ethereum (SOL/ETH) karşısında da güçlü göründüğünü söylüyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir! 2

SOL/BTC analizi

Pentoshi ayrıyeten, paritenin günlük grafikte potansiyel bir çift tabanlı aykırı yapı oluşturduğunu gösteren bir SOL/BTC grafiğini de paylaşıyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir! 3

Pentoshi son olarak, ETF haberlerinin altcoin piyasasını daha yüksek düzeylere taşıyacağını öngördü. Bu noktada, gelecek fırsatlar öncesinde tabandan BTC satın aldığını paylaştı. Analist ayrıyeten BTC için potansiyel bir birikim bölgesi olarak 26.600 dolar düzeyini hedeflediğini söylüyor:

Satın almak istediğim taban, gri kutunun içinde [yaklaşık 26.600 dolar]. Satmak istediğim bir sonraki alan mıknatıs [yaklaşık 32.400 dolar]. 26.600 dolardan beri boğağız ve güçlüyüz. Hareketin özünü yakalamaya çalışıyorum.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir! 4

Kaleo, bu 4 altcoin için ralli öngörüyor

Tanınan bir kripto balinası olan Kaleo, en son tahlillerinde BCH, LTC, PEPE ve ETH için yükseliş beklentilerini paylaştı. Kripto analisti, BCH’nin geçen ay başlattığı ralliyi sürdüreceğini varsayım etti. 30 Haziran’da BCH, %202’lik bir artışla 106 dolar düzeyinden 321.89 dolara tırmandı. Btcpiyasasi.com olarak BCH’nin piyasa genelinden bağımsız başlattığı rallinin ardındaki nedenlere bu yazıda yer verdik.

Bitcoin Cash fiyatı o vakitten beri bir ölçü düzeltme yaşadı. Şu anda 270.28 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir! 5

Litecoin (LTC)

Analist daha sonra Litecoin’in grafiğine göz attı. LTC fiyatı 95 ila 105 dolar aralığına indiğinde çılgınca durum alacağını söyledi. Fakat altcoin’in yaklaşan halving’i çevreleyen hype nedeniyle 110 dolar bölgesine geri döneceğini iddia ediyor. Sırada Litecoin halving Ağustos ayında gerçekleşek.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir! 6

Kaleo’nun teknik grafiği, LTC/BTC çiftinin 0,0040 doların üzerine fırlayacağına inandığını gösteriyor . Litecoin şu anda 97 dolar civarında süreç görüyor.

Pepe (PEPE)

Son olarak PEPE’ye bakan Kaleo, “ön saflarda birtakım hareketler gördüğünü” ve altcoinin Haziran başından beri görmediği bir fiyat olan 0.0000036 dolar aralığına geri döndüğünü öngördüğünü söylüyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analistler: Bu 6 Altcoin Yakında Fırlayabilir! 7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap