Milyonluk Aboneli Analist, SHIB ve Bitcoin İçin Bomba Kestirim Yaptı!

Milyonluk Aboneli Analist, SHIB ve Bitcoin İçin Bomba Kestirim Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist, SHIB ve Bitcoin İçin Bomba Kestirim Yaptı!

Ünlü kripto para analistine göre, Bitcoin (BTC), XRP ve Shiba Inu (SHIB) için ufukta ralli görünüyor. Popüler bir kripto analisti, Bitcoin (BTC), XRP ve Shiba Inu (SHIB) için yakın patlamalar öngörüyor. Coin Bureau’nun son güncellemesinde, Guy takma adlı analist, 1.940.000 abonesine, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı için bir boğa bayrağı gördüğünü söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist, SHIB ve Bitcoin İçin Bomba Kestirim Yaptı! 1

Bitcoin için ralli, peki ya SHIB için durum ne?

Boğa bayrakları, bir fiyat artışı ve ardından yaklaşan rallileri öneren konsolidasyondan oluşan teknik kalıplardır. Guy’a göre, BTC ayrıca bir başka yükseliş teknik modeli olan daha yüksek zaman diliminde bir fincan ve kulp deseni oluşturuyor. Guy şöyle diyor:

Günlük BTC için küçük bir boğa bayrağının oluştuğunu görüyorum. Bahislerim bir pompa üzerinde, bu durumda önümüzdeki günlerde 46 bin dolara kadar yükselebiliriz. 46 bin doların üzerine çıkmayı başarırsak, bu, önümüzdeki birkaç hafta içinde BTC’yi 56 bin dolara kadar yükseltebilecek bir “kupa ve kulp” modelinin tamamlandığını görecek. Tüm bu süre boyunca, borsalardaki BTC dengesi düşmeye devam ediyor ve bu, burada ve şimdi ne olursa olsun, kendimi çok güçlü hissetmeme neden oluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist, SHIB ve Bitcoin İçin Bomba Kestirim Yaptı! 2

Guy ayrıca, Ripple‘ın merkez bankası dijital para birimlerini (CBDC’ler) geliştirmeye odaklanan bir Avrupa düşünce kuruluşuna katılma kararı nedeniyle, XRP’nin toparlandığına inanıyor. Guy şöyle diyor:

Geçen hafta haftalık kazananlar listesini yapan bir diğer kripto para XRP oldu ve bu sefer, Ripple’ın Avrupa Birliği’nin geliştirilmesinde yardımcı olmayı amaçlayan bir düşünce kuruluşu olan Digital Euro Association’a katıldığı haberlerini pompalıyor gibi görünüyor. XRP hala son kayıplarından kurtulmak için mücadele ediyor olsa da, 2020’de başlayan güçlü bir uzun vadeli yükseliş trendinde kalmaya devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist, SHIB ve Bitcoin İçin Bomba Kestirim Yaptı! 3

Sonunda Guy, SHIB’ye yakında %50’lik büyük bir ralli sağlamaya yardımcı olabileceğine inandığı Shiba Inu metaverse haberlerine tepki veriyor. Guy diyor ki:

Shiba Inu kendi metaverse dünyasını yaratıyor gibi görünüyor. Anladığım kadarıyla, Shiba Inu yakında yaklaşmakta olan metaverse’de arazi satmaya başlayacak ve LEASH token sahipleri ilk seçimi alacak. SHIB hala kış uykusuna yatmış görünüyor, ancak bu fincan ve kulp günlük olarak çalışırsa, yakın gelecekte %50’lik bir pompa görebiliriz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap