Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin’in Yükselecek Çok Yeri Var!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin’in Yükselecek Çok Yeri Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin’in Yükselecek Çok Yeri Var!

Milyon aboneli bir Youtube analisti, güçlü Ethereum rakiplerinden birinin yakın tarihli çöküşe rağmen hızla toparlanacağını söylüyor. İlgili altcoin Fantom (FTM), Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, tanınan DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin sektörden ayrılacağını duyurmasıyla çift haneli değer kaybetmişti. Analiste göre FTM’nin hala “yükselecek çok yer var”…

“Depoda hala çok fazla yakıt var”

Popüler bir kripto analisti, orta seviye bir Ethereum rakibinin temellerinin, projenin son fiyat düşüşüne rağmen sağlam kaldığını söylüyor. Youtube kanalı Coin Bureau’nın “Guy” kalaplı analisti, 1,98 milyon YouTube abonesine, ünlü merkezi olmayan finans (DeFi) geliştiricisi Andre Cronje’nin projeden ayrılmasıyla aynı zamana denk gelen bir fiyat düşüşüne rağmen, Fantom’un (FTM) “hala çok fazla yakıtı kaldığını” söyledi. Analiste göre, Fantom’un on-chain temelleri, altcoin fiyatının uzun vadeli bir destek seviyesini korumasına yardımcı olacak kadar güçlü olabilir. Guy, yatırımcılara, Fantom’dan gelecek olumlu haberler nedeniyle panik satış yapmamalarını tavsiye ediyor:

Video esnasında, ATH seviyesinden neredeyse 3 kat düştü ve uzun vadeli fiyat çizelgelerinde kötü bir çift tepe modeli görüyorum. Bu model aşağı doğru kırılırsa, hedefin nerede olduğunu bilmek istemezsiniz, inan bana. Paniğe kapılmadan önce, Fantom’un temellerinin hala son derece güçlü göründüğü gerçeğini düşünmek zaman ayırın. Yeni başlayanlar için, ekibe ve erken yatırımcılara tahsis edilen tüm FTM’ler 2020’nin sonlarında hak kazanmayı bitirdi ve şansları, bu FTM’nin önemli bir miktarını zaten satmış olmalarıdır. Bu iyi çünkü gelecekte satmaları için daha az FTM olacağı ve bu nedenle neden olabilecekleri daha az fiyat baskısı olacağı anlamına geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin’in Yükselecek Çok Yeri Var! 1

Guy ayrıca Fantom’un benimsenmesinin ve kullanımının yükseliş trendinde olmaya devam ettiğini ekliyor:

Fantom’un 2,5 milyondan fazla benzersiz cüzdan adresi var. Ve bu eğilim yavaşlıyor gibi görünmüyor. Daha da önemli bir on-chain metrik, biraz düşüşe geçen ancak yine de uzun vadeli güçlü bir yükseliş trendinde kalan günlük işlem sayısıdır. Kilitlenen toplam değer (TVL) açısından, Fantom o tarafta da bir miktar yavaşlama gördü ancak aynı şekilde uzun vadeli bir yükseliş trendinde.

Bu faktörler altcoin fiyatını tekrar yükselebilir

Analiste göre, yükselişe geçmenin bir başka nedeni de FTM’nin yakın gelecekte daha fazla sayıda kullanıcı ve yatırımcı tarafından kullanılabilir hale gelmesi. Analist yükseliş tarafındaki yorumlarını bir dizi faktöre dayandırıyor:

FTM’nin Binance ABD’deki son listelemesi, diğer Amerikan borsalarında listelenebileceğini ve bunun daha da fazla yatırımla sonuçlanabileceğini gösteriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap