Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, SOL’dan 10x Daha İyi!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, SOL’dan 10x Daha İyi!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, SOL’dan 10x Daha İyi!

Kripto analisti ve Altcoin Daily’nin ev sahibi Aaron Arnold, 2022’de muhtemelen bir çıkış yılı olması için popüler bir katman-1 akıllı sözleşme platformunu izliyor. Analist, bu altcoin projesi hakkında oldukça iddialı ve 2021 de hızlı bir çıkış yapan ancak son zamanlarda bazı sorunlar yaşayan Solana’dan 10 kat iyi olduğunu söylüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

“Bu altcoin Solana’yı devirme potansiyeline sahip”

Analist, Avalanche’ın (AVAX) bir diğer Ethereum rakibi Solana’yı (SOL) devirmeye hazır olduğunu söylüyor:

Bence Avalanche kısa vadede, orta vadede veya uzun vadede Solana’yı devirme potansiyeline sahip. Güçlü bir potansiyel geleceği olduğunu düşünüyorum.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, SOL’dan 10x Daha İyi! 1

Altcoin Daily sunucusu, AVAX’ın işlem hacmi açısından Ethereum’u da çevirebileceğini inanıyor:

Açıkçası Ethereum, 1. katman, açık kaynaklı DApp platformlarında lider. Ancak Ethereum ve AVAX’in günlük işlemleri, buradaki fark şimdi sadece %3 veya 33.000 işlem. AVAX, işlemlerde Ethereum’u alt edecek gibi görünüyor ki bu oldukça önemli, oldukça büyük bir metrik.

Aaron Arnold daha sonra Avalanche’ın şu anda hizmet verdiği kripto alanındaki nişlerin çeşitliliğini vurguluyor:

AVAX ekosistemi, uzaydaki en büyüklerden biri. Ethereum’un DeFi sektöründen tonlarca insanı çeken devasa DeFi sektörü var. Büyük NFT ve oyun sektörü bulunuyor. Araç DApp’lerimiz, gizlilik cüzdanımız var. AVAX kesinlikle izlenmesi gerekenlerden biri.

Analiste göre, AVAX 2022 cevheri olarak radara alınmalı

Analist, Avalanche’ın Ethereum’un başarılı token yakma mekanizmasından nasıl bir ipucu aldığından da bahsediyor:

AVAX, kendi yakma mekanizmalarına sahip oldukları kendi versiyonlarını yapıyor. AVAX yakıldıkça AVAX’ta arz, işlem ücretlerinden, varlıkların oluşturulmasından, Blockchain’lerin oluşturulmasından, alt ağların oluşturulmasından azalıyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin, SOL’dan 10x Daha İyi! 2

Aaron Arnold’a göre, Avalanche için boğa durumu, Bitcoin gibi sabit bir sermaye arzına sahip olmasından kaynaklanıyor. Analist, Bitcoin kadar merkezi olmayan değil, ancak tokenomikleri, sınırlandırılmamış Ethereum’dan farklı olarak sabit ve sınırlı olması bakımından benzer buluyor. Analist, daha sonra resmi Avalanche Twitter hesabından, tüm işlem ücretleri dahil 700.000’den fazla AVAX’ın yakıldığını belirten bir gönderiye atıfta bulunuyor:

AVAX’ı bugün olası bir 2022 cevheri olarak radarınıza koymanızı istiyorum. Sanırım AVAX’ın ivmesinin devam ettiğini göreceğiz.

Avalanche, iki hafta önce 60 doların altındaki aylık en düşük seviyesinden toparlanarak, yazı yazarken %14,35 gibi etkileyici bir artışla 76,42 dolara yükseldi. Altcoin, yıla 110, 70 dolardan başlamıştı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap