Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin Büyük Patlama Yapabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin Büyük Patlama Yapabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin Büyük Patlama Yapabilir!

Kripto para haberlerine ve projelerine odaklanan bir Youtube kanalının yaratıcısı  Ben Armstrong (BitBoy Crypto), altcoin projelerine yönelik tahminlerini aktarırken yükseleceğini düşündüğü projeleri detaylandırıyor. Yazıya başlamadan önce, bunların yalnızca analist tahminleri olduğunu belirtmekte fayda var. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

BitBoy Crypto, en iyi 5 altcoin projesini seçti

Armstrong, en çok yükseleceğini düşündüğü ilk coin’in FTX Token (FTT) olduğunu söylüyor. Sam Bankman-Fried’ın kripto borsası FTX’in kurucu ortağı olması, Armstrong’un projeye güvenmesini sağlamış gibi görünüyor. Kurumsal yatırımcıların da portföylerine eklemeyi düşündükleri için coin’de çok fazla yukarı yönlü potansiyel beklediğini söyledi. İkinci seçimi THORChain (RUNE) oldu. Armstrong’un projenin yükseleceğini düşünmesinin ana nedeni, projenin ana ağını başlatmayı veya kendi zincirine geçmeyi planlaması. dedi Armstrong. Mainnet geçişinin 2022’nin ilk çeyreğinde gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Altcoin Büyük Patlama Yapabilir! 1

Üçüncü seçimi, düşük işlem maliyetlerine ve hıza odaklanan bir Blockchain olan Avalanche (AVAX) oldu. Özellikleri benzer olduğu için ağı “bir sonraki Solana” olarak algılıyor. AVAX’ın DeFi’ı benimsediği ve risk sermayesi parasını çektiği aynı yolu izlediğine inanıyor. Dördüncü seçimi, elinde en çok tuttuğu altcoin olan Ethereum oldu. Analist, “ETH ile yanlış gidemezsiniz,” diyor ve “Ethereum tutarlı ve sonsuza dek var” ifadelerini kullanıyor. ETH’nin tarihi boyunca Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiğini belirtiyor ve göstermeye devam edeceğine inanıyor. ETH’nin Ocak veya muhtemelen Şubat ayında 10.500 dolar civarında zirve yapacağını tahmin ediyor.

Son seçimi Polygon (MATIC) oldu. Bu altcoin’in ETH fiyatına paralel hareket etme eğiliminde olduğunu düşünen Armstrong, yüksek ücretlerden kaçınmak için kullanıldığını söylüyor. Armstrong, “Ethereum birçok yönden kendi başarısının kurbanı. Yani Ethereum yükseldiğinde, gas ücretleri de artar. Polygon da gas ücretlerini çözmek için katman-2 protokolü,” diyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap