Milyonluk Aboneli Analist: Bu 2 Altcoin 20x Yapabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 2 Altcoin 20x Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Milyonluk Aboneli Analist: Bu 2 Altcoin 20x Yapabilir!

Twitter ve Youtube’dan bir milyonun üzerinde takipçiye hitap eden Altcoinbuzz, 20x beklediği iki altcoin listeledi. Seçimler Cardano tabanlı projeleri içeriyor ve ortaya çıkan son haberlere dayanıyor.

Altcoin Buzz analisti, yine markalaşan bu coin’de 20x bekliyor

Lenfi (LENFI)

Altcoinbuzz analistlerinden Lawrence Mike Woriji, yeni bir listede Cardano ağından ralli beklediği 2 projeye yer verdi. Birinci seçimi Lenfi, merkezi olmayan bir nezaret dışı protokoldür. Bu altcoin projesi, kullanıcıların P2P bir biçimde mevduat ve borç alan olarak hareket etmelerini sağlıyor. Ayrıyeten, kullanıcıların pasif gelir için likidite havuzuna para yatırarak likidite sağlamalarına imkan tanıyor. Bu sayede, borçlular fazla teminatlandırılmış bir kredi almak için likidite havuzlarını kullanabilirler.

LenFi’nin kredi havuzları, Cardano ekosistemi için büyük bir oyun değiştiricidir. Borç alanların ve borç verenlerin DeFi alanı içinde etkileşim kurma biçiminde ihtilal yaratır. Bu sayede bireylerin krediye ulaşımı kolaylaşmaktadır. Proje kısa bir mühlet evvel eski ismi Aada’dan LenFi’ye geçerek yine markalaştı.

Lenfi’nin kredi havuzları da ekosistemdeki likiditeyi artırıyor. LenFi, birkaç borç verenden gelen fonları bir ortaya getirerek borç alanların kullanabileceği toplam para ölçüsünü artırır. Ayrıyeten, Lenfi’nin havuz kredileri finansal kapsayıcılığı teşvik etmektedir. Daha az servete sahip olanların borç verme faaliyetlerine katılmasını sağlar. Bu sayede giriş pürüzlerini düşürür ve daha fazla kişinin DeFi’ye erişmesini sağlar.

Dolayısıyla, kıymet önermesi açısından Lenfi güçlü bir proje olarak ortaya çıkıyor. Vakumlabs ayrıyeten bu protokolü denetleyerek bir çeşit güvenilirlik sağlamıştır. Dokümantasyon açısından Lenfi’nin bir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap