Milyonluk Aboneli Analist: Bakın, Bu 7 Altcoin Tırmanabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bakın, Bu 7 Altcoin Tırmanabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bakın, Bu 7 Altcoin Tırmanabilir!

Milyon aboneli Youtube kanalı Coin Bureau analisti “Guy”, dev hacimli 7 altcoin projesinin 2022 yol haritasını ve dönüm noktalarını paylaşıyor. Bu yazıda, Kriptokoin.com olarak derlediğimiz Guy’un listesini inceleyelim.

Altcoin projeleri 2022 hedeflerine hazırlanıyor

  • Yaklaşan ilk dönüm noktası, Axie Infinity’nin (AXS) katman 2 ölçeklendirme çözümü Ronin sayesinde Ethereum ağının yoğun zamanlarına bulduğu çözüm. Ronin yakında halka açılacak ve onaylayıcılarının, Blockchain’deki tüm işlem ücretlerini ödemek için de kullanılacak olan RON token stake etmesi gerekecek. Ayrıca, FTX borsası RON için bir vadeli işlem sözleşmesi listeledi.
  • Yaklaşan ikinci dönüm noktası, birincisi kadar eşit derecede önemli; Ethereum’un ETH 2.0’ın bir parçası olarak PoS mekanizmasına resmi geçişidir. Birleşmenin bu yılın 1. veya 2. çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor. Ethereum 2.0 %50 tamamlandı ve gas ücretlerini kalıcı olarak indirmeyi hedefliyor.
  • Üçüncü kripto dönüm noktası, pek çok kişinin dikkat etmediği ve Solana’nın gerçek mainnet lansmanı. Solana teknik olarak hala beta aşamasında. Asıl mainnet bu yıl Mart ayı civarında yayınlanacak. Solana 2022’de çoklu blok üreticilerini tamamlamayı ve sekiz blok üreticiye sahip olmayı hedefliyorlar. İkinci kilometre taşı, on-cahin yönetişimin tanıtılması.
  • Sıradaki dönüm noktası, Cardano’nun ilk DeFi dApp’lerinin hayata geçmesi. ADA, son ayı çöküşü sırasında ciddi darbe aldı, çünkü yatırımcıları, akıllı sözleşme işlevinin tamamlanmasından sonra Dapp’lerde bazı aksaklıklar görüldü. Bu dApp’lerin, Eylül güncellemesini takiben ADA için oluşturulması bekleniyor. En büyük üç Cardano projesi şu anda SundaeSwap (SUNDAE), Ardana (DANA) ve Meld’dir (MELD).
BTC Piyasası: Milyonluk Aboneli Analist: Bakın, Bu 7 Altcoin Tırmanabilir! 1
  • Beşinci ve altıncı dönüm noktaları; Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE). LTC ve DOGE, Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer’dan doğrudan bir alıntı olan ek PoW sayesinde birleştirilebilir. Bu, LTC için çok fazla talep ve buna bağlı olarak çok sayıda olumlu fiyat hareketini tetikliyor. Dogecoin, nümüzdeki aylarda tamamlanması beklenen sekizden fazla kilometre taşını bekliyor.
  • Yaklaşan yedinci kripto dönüm noktası, Polygon (MATIC) ile ilgili. Polygon, PoS Blockchain’de konuşlandırılan düzinelerce popüler Ethereum dApp’i tarafından TVL’de 5 milyar dolar ile Ethereum’un ölçeklendirme çözümünde lider katmanıdır. Altcoin projesi 5 ek ölçeklendirme çözümü üretme sürecinde ve en çok talep oluşturması muhtemel ikisi Polygon Maiden ve Polygon Zero’dur.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap