Milyonlarca XRP yer değiştirdi!

Milyonlarca XRP yer değiştirdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyonlarca XRP yer değiştirdi!

Haftalık fiyat artışının akabinde milyonlarca XRP yer değiştirdi. Bitstamp borsasına taşınan 28 milyon adet XRP’nin kaynağı ise SideShift kripto borsası olarak açıklandı.

Yüzde 2 düşüş yaşadı

Büyük kripto süreçlerini takip eden tanınan blokzinciri platformu Whale Alert, Ripple Labs kripto devi tarafından Bitstamp borsasına taşınan bir öteki XRP hareketliliğini tespit etti. Geçtiğimiz hafta boyunca XRP fiyatı yaklaşık yüzde 7’lik değerli bir artış göstererek 0,52473 dolar düzeyine yükseldi. Lakin, birdenbire yaklaşık yüzde 2 kıymet kaybederek 0,51425 dolardan el değiştirdi.

Ripple milyonlarca XRP’yi Bitstamp’a aktardı. Whale Alert, XRP merkezli tahlil platformu Bithomp tarafından paylaşılan bilgiler ışığında, Ripple’a ilişkin olduğu kanıtlanan anonim bir cüzdanın, toplam 28 milyon 600 bin XRP’yi Bitstamp borsasına taşıyarak büyük bir transfer gerçekleştirdiğini bildirdi. Kelam konusu ölçünün pahası ise 14 milyon 648 bin 869 dolara muadil olarak kaydedildi.

Pek çok kişi Ripple Labs’ın burada XRP sattığına inanıyor olsa da, Bitstamp’ın Ripple’ın evvelce On-Demand Liquidity (ODL) olarak bilinen ödeme koridorlarından biri olduğu öngörüldü. Bilindiği üzere Ripple, tüm teknik tabirleri anlayamayacak kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmek hedefiyle ODL’yi basitçe “Ripple ödeme hizmeti” olarak yine markalama kararı almıştı.

Bithomp ise XRP transferinin kaynağının Kanada merkezli SideShift kripto borsası olduğunu açıkladı. Bu devasa kripto transferini açıklayacak rastgele bir neden kripto topluluğuyla paylaşılmadı. Bunun yanı sıra, bu haftanın başlarında Ripple 75 milyon XRP’yi Whale Alert’ün anonim olduğuna inandığı bir adrese taşıdı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap