Milyon Dolarlık Fon Yöneticisinden Altcoin Yatırımcılarına Kötü Haber

Milyon Dolarlık Fon Yöneticisinden Altcoin Yatırımcılarına Kötü Haber

Paylaş
Milyon Dolarlık Fon Yöneticisinden Altcoin Yatırımcılarına Kötü Haber

100 milyon dolardan daha fazla bir sermayeyi yöneten ve sektörün en büyük kripto para fonlarından birisi olarak bilinen Morgan Creek Digital‘in CEO’su Mark Yusko, kripto para sektörü ile ilgili oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

XRP ve XLM Çok Merkezi

Yusko ilk olarak fonda neden XRP ve XLM yatırımı yapmadıklarını açıkladı. Ünlü CEO’ya göre iki kripto para birimi de oldukça merkezi ve bu durum fon için büyük bir tehlike oluşturuyor. Fonun %80’i ile Bitcoin yatırımı yaptıklarını belirten Yusko, bunun yanı sıra top 10 kripto para içerisinden yatırım için seçtikleri kripto paraların olduğunu da belirtti.

Buna rağmen birçok altcoin’in geleceğinin parlak olmadığını belirten Yusko, birçoğunun aslında hiçbir kullanım amacına sahip olmadığını belirtti. Yusko’ya göre hiçbir  hizmet alanına veya kullanıma sahip olmayan ve “shitcoin” olarak tanımlanan söz konusu kripto paraların değeri kısa süre içerisinde 0 doları bulabilir.

Bu kripto paraların %99’unun istisnasız bir şekilde eninde sonunda sıfır dolara kadar ineceğinin altını çizen CEO, bunların sadece sermaye toplamak için piyasaya sürülen varlıklar olduğunu ve artık bunlarla olan işin bittiğini de belirtti.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap