Milyarderler ve Kurumlar Bu Altcoin’e İlgi Gösteriyor: Fırlayabilir!

Milyarderler ve Kurumlar Bu Altcoin’e İlgi Gösteriyor: Fırlayabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Milyarderler ve Kurumlar Bu Altcoin’e İlgi Gösteriyor: Fırlayabilir!

Ünlü yatırımcı Kevin O’Leary geçtiğimiz günlerde bir yatırım olarak altcoin projesi Polygon (MATIC)’e olan ilgisini dile getirdi. MATIC ekosisteminde 7.000 dApps’ye güç sağlayan önemli bir kilometre taşı olduğu için Polygon Network’ün piyasa değerinde bir artış görünüyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Ünlüler ve kurumsal yatırımcılar bu altcoin projesiyle ilgileniyor

Polygon, ekosisteminde 7.000’den fazla merkezi olmayan uygulamayı destekleyen önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bu, Polygon ağındaki on-chain aktivitede bir artışa neden oldu ve piyasa kapitalizasyonunu daha da yükseltti. Ethereum ölçeklendirme çözümü şimdi meme coin’i Shiba Inu ile omuz omuza bulunuyor.

https://twitter.com/MihailoBjelic/status/1486765334975725571

Son kripto kan banyosu sırasında, büyük cüzdan yatırımcıları 1,6 milyon dolar değerinde MATIC tokeni biriktirdi. Birikim, Ethereum ölçeklendirme çözümü için bir yükseliş anlatısını körükledi. Ünlü bir yatırımcı ve girişimci olan Kevin O’Leary, kısa süre önce MATIC’e olan ilgisini ortaya koydu:

Hangi ekonomik değeri yaratıyorlar? Polygon söz konusu olduğunda, Ethereum’daki gaz ücretlerini azaltmak için toplu işlemler akıllıca bir fikir. Bunu sürdürmek için ekonomik bir nedeniniz var. Paradan tasarruf edersiniz. İşlem ücretleri daha azdır. Bunun potansiyelinin büyük olduğunu düşünüyorum.

Bu arada, yönetimi altında 82 milyar dolar değerinde varlığa sahip bir finans kurumu olan VanEck, yedi kriptolu bir çoklu kripto para birimi fonu başlattı. Fon, MATIC’in yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Solana, Tron ve Avalanche’ı içeriyor.

Altcoin fiyat trendini değerlendiren analistler, yükseliş trendinin devam edeceğini tahmin ediyor. WalterCripto takma adlı bir kripto analisti ve traderı, MATIC fiyat eğiliminin kısa vadeli yükseliş momentumu gösterdiğine inanıyor.

FXStreet analistleri ise, MATIC rahatlama rallisinin altcoin fiyatını 2 dolara gönderebileceğini tahmin ediyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap