Milyarder Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Gizli!

Milyarder Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Gizli!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Milyarder Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Gizli!

“Mr. Wonderful” lakaplı Shark Tank yıldızı milyarder işadamı Kevin O’Leary, Bitcoin (BTC) ve altcoin projelerine yatırım yapmanın yanı sıra kripto alanında başka fırsatlar da görüyor.

Ünlü milyarderin seçimi olan altcoin projeleri ve nedeni

Kevin O’Leary verdiği yeni bir röportajda, Kanada merkezli merkezi olmayan finans (DeFi) platformu WonderFi ve Non Fungible Token’lere (NFT) odaklanan Porto Riko merkezli bir Blockchian şirketi olan Immutable Holdings’e yatırım yapmanın ardındaki mantığını açıklıyor:

Web 2.0, Web 3.0 altyapısının bir kısmına sahip olmak istediğime karar verdim. Bu nedenle düzenleyicilerin izin verdiği ve esas olarak Kanada öz sermayeli pozisyonları aldım. Bu isimlerde %5 ağırlık var çünkü kazma ve küreklere sahip olmak istiyorum. Altına hücum sırasında insanların para kazandığı sadece altın değil. Kazmalar ve küreklerdi, bu yüzden portföyümde bir sürü kazma ve kürek var ve yine hepsi yazılımdan ibaret.

Daha önce Kriptokoin.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere ünlü milyarder, Meta olan Facebook gibi merkezileştirilmiş şirketlerin, metaverse tabanındaki reklam verenlerin parasına erişme konusunda üstünlüğe sahip olacağını söyledi ve bunu şirketlerin markalarını sergilemeleri için daha güvenli alanlar sağlayabilmelerine bağladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Milyarder Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Gizli! 1

“Bu şirketler genç profesyoneller için büyük fırsatlar sunuyor”

Ünlü milyardere göre, bu şirketler genç profesyoneller için büyük fırsatlar sunuyor çünkü bu şirketlerin arkasındaki insanlar finansal hizmetlerin geleceğini inşa ediyor. Kevin O’Leary, görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Gençler Blokchain’de olmak istiyorlar. Geleceğin olduğu yer ve en akıllı eller onlar ve en çok para kazandıkları yer burası. Çünkü finansal hizmetlerde en son gelişmeleri gerçekleştiriyorlar. Yatırım tezi budur.

Ünlü yatırımcı, kripto altyapı oyunlarına yaptığı yatırımların şimdiye kadar Bitcoin’den (BTC) elde edilen kazançları aştığını vurguluyor. Kevin O’Leary, yatırımlarına ilişkin olarak şu açıklamayı yapıyor:

Bu sadece Bitcoin değil. Bu hisse senetlerinden bazıları benim için Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi. Çünkü piyasalar bu şirketlere sahip olmanın erdemlerini tanımaya başladıkça dramatik hamleler yaptılar.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap