Milyarder XRP Yatırımcı İnsanları Uyardı!

Milyarder XRP Yatırımcı İnsanları Uyardı!

Paylaş
Milyarder XRP Yatırımcı İnsanları Uyardı!

XRP‘nin 2018 yılı ve 2019 yılı boyunca sergilediği kötü performans doğal olarak birçok kripto para yatırımcısının “sütten ağızlarının” yanmasına sebep oldu. Birçok yatırımcı bu düşüşü Ripple‘ın toplu token satışlarına ve her ay 1 milyar adet XRP’nin kilidini açmasına bağlarken, önde gelen kripto para firması bu yöntemde azalmaya gitti.

XRP 2020 Yılında Düşecek Mi?

XRP 2020 yılına oldukça iyi bir performansla başlasa da, milyarder bir XRP yatırımcısı fiyat hakkında sert bir uyarıda bulundu ve bütün bu performansı bir anda durdurdu. Ripple yatırımcısı olduğu bilinen Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, XRP fiyatının 2020 yılında da 2019 gibi bir gidişata sahip olabileceğini aktardı.

Novogratz’ın basına sızdırılan ses kaydında Ripple‘ın milyarlarca dolarlık XRP’ye sahip olmasının fiyatı düşüren asıl unsur olduğu açıklandı.

Buna rağmen teknik göstergelere bakıldığında ise XRP’nin 2020 yılında Bitcoin’den bile iyi bir durumda olduğu görülüyor. TraderSmokey olarak bilinen önde gelen kripto para analisti de XRP/BTC paritesinin olumlu bir grafik çizdiğini ve yükseliş gelebileceğini vurguladı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap