Milyarder İsimden İddialı Bitcoin Tavsiyesi

Milyarder İsimden İddialı Bitcoin Tavsiyesi

Paylaş
Milyarder İsimden İddialı Bitcoin Tavsiyesi

Kripto para piyasası hafta sonundan beri düşüş trendinde ve lider Bitcoin 10 Nisan tarihinden bu yana 500 dolardan fazla değer kaybetti. Buna rağmen basın saati itibariyle yükselişe geçen BTC, yeniden 7.000 dolara çıkma sinyalleri veriyor.

Mike Novogratz’dan Bitcoin Tahmini

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz ise piyasanın belirsiz olduğu şu günlerde yatırımcılara oldukça iddialı bir tavsiye sundu. Novogratz, düşük fiyattan Bitcoin almanın aslında bir fırsat olduğunu ifade etti.

Bitcoin’in özellikle ABD ve Avrupa içerisinde hiç olmadığı kadar popüler bir hal aldığını belirten Novogratz, “şu an sektöre dahil olmanın tam zamanı” diyerek insanları yatırım yapmaya davet etti:

Altın ve Bitcoin konusunda long yani yükseliş beklentisi içerisindeyim. Daha önce hayatlarımız boyunca hiç görmediğimiz bir parasal borç görmeye başladık. Bence bu uzun vadede hard money olarak bilinen Bitcoin ve altın gibi varlıkların fiyatını yükseltecek. Bu, tam olarak Bitcoin’in zamanı. BTC geçtiğimiz yıl makro bir silah ve yatırım tercihi haline geldi. Bunu daha önce hiç almayan serbest yatırım fonları ve yüksek gelire sahip bireyler bile BTC almaya başladı.”

Novogratz’a göre özellikle blok ödülü yarılanması  sonrası ve küresel ekonomik durumun daha da kötüleşmesinin devamında, Bitcoin yeni bir rekor bile kırabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap