Microsoft Açıkladı, Enjin Fiyatı Uçuşa Geçti

Microsoft Açıkladı, Enjin Fiyatı Uçuşa Geçti

Paylaş
Microsoft Açıkladı, Enjin Fiyatı Uçuşa Geçti

Merkezsiz bir Blockchain platformu olan Enjin’in tokenı, Microsoft tarafından yapılan bir açıklamanın ardından uçuşa geçti.

Microsoft bundan birkaç saat önce Azure Heroes adlı yeni bir programın duyurusunu yaptı. Microsoft bu duyuruyu yaptıktan sonra ENJ fiyatında yüzde 50’ye kadar varan bir artış yaşandı.

ENJ Dağıtılacak

Microsoft, Azure Heroes adlı yeni bir programın duyurusunu yaptı. Microsoft geliştiricileri bu program kapsamında Azure ekosistemini geliştirmek için yaptıkları çalışmalar karşılığında NFT (non-fungible token) alacaklar.

Azure ekosistemini geliştirmek için çeşitli görevler tamamlayan Microsoft geliştiricileri bu çabaları karşılığında dijital rozetler alacaklar ve bu rozetler Enjin ağı üzerinden dağıtılacak.

Enjin’in yöneticilerinden olan Bryana Kortendick, SludgeFeed’e verdiği demeçlerde Microsoft ile başlattıkları bu yeni program hakkında şunları söyledi:

Microsoft ile birlikte Azure Heroes adlı, bazı Batı Avrupa’daki pazarlarına özel yeni bir Blockchain programı üstünde çalışıyoruz. Azure Heroes programının amacı Microsoft geliştiricilerinin çalışmalarını ödüllendirmek. Özellikle gönüllü çalışmalara, akıl hocalarına, diğer geliştiricilere bilgi verenlere ödüller verilecek.

Microsoft bu duyuruyu yaptıktan sonra ENJ fiyatının adeta uçuşa geçtiğini söyleyebiliriz. Fiyatı dün bu saatte 0.05 dolar olan ENJ fiyatı an itibarıyla 0.078 dolar seviyesine ulaşmış durumda.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap