Meteorik Tahmin: Ralli Zamanı! Bu Altcoin, Bitcoin’e Karşı Fırlayabilir

Meteorik Tahmin: Ralli Zamanı! Bu Altcoin, Bitcoin’e Karşı Fırlayabilir

Paylaş
Meteorik Tahmin: Ralli Zamanı! Bu Altcoin, Bitcoin’e Karşı Fırlayabilir

Kriptokoin.com – Hafta sonu Bitcoin için çok az değişiklik getirdi. Lider kripto para 8.800 dolar civarında sıkı bir şekilde bağlı kalmaya devam ediyor. Ancak son dönemde Litecoin, Bitcoin SV ve Stellar gibi altcoin’ler daha büyük kazançlar gördü. BTC bazında Litecoin (LTC) fiyatı son birkaç haftadır durgun seyretti, ancak altıncı büyük kriptoda Bitcoin’e karşı hedge edilmesinin bir kısmını geri kazanıyor gibi görünüyor. Litecoin dün %4’ün üzerinde bir artış gösterdi ancak yazım sırasında fiyat kaydı. Analistler, grafiklere dayanarak kripto parada daha fazla kazancın ortaya çıkacağını tahmin ediyor. Popüler bir analiste göre, LTC yakın gelecekte Bitcoin karşısında %80 oranında artış yaşayabilir.

Mitoshi Kaku: Litecoin daha fazla yükseliş potansiyeline sahip

Litecoin, geçici yükseliş eğilimini güçlendiriyor gibi görünen birkaç güçlü kripto para arasındadır. Dün kripto para yüzde 5 artış gördü. Ancak kripto para 24 saatlik bir zaman diliminde  %1,6 oranında düşüşle 62 dolar seviyesinde işlem görüyor. 7 günlük bir grafikte LTC, yüzde 8 değer kazandı ve Stellar’dan (XLM) sonra ikinci en iyi performans gösteren ana kripto para birimini oluşturdu. Astronomik bir yükseliş olmasa da  bu rakamlar, geçen ayın sonuna doğru görülen 50 dolarlık en düşük seviyesinden kayda değer bir toparlanmaya işaret ediyor.

Daha da önemlisi, tahminen 4 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle kripto para aylık kazanımlarını %10’a çıkardı. Bu ters baskı, Bitcoin’den etkilenmiyor gibi görünüyor ve büyük ölçüde teknik nitelikte gibi görünüyor. Analistler dalganın yakında duracağını düşünmüyor. Twitter’daki bir teknik kripto para analisti olan Mitoshi Kaku tarafından paylaşılan tahmine göre, Litecoin’in yakın gelecekte anlamlı bir toplanma gerçekleştirmesi için daha fazla yükseliş momentumu toplaması lazım:

LTC “pivot week”i geride bıraktı. Sanırım bunu biraz tutabilirim.

Galaxy: Litecoin, Bitcoin’e karşı yüzde 80 artış görebilir

Son LTC fiyat artışı, Bitcoin’in 8.800 doların altındaki seviyelerdeki toparlanmaya çalıştığı bir dönemde kripto paranın nefes almaya çalıştığını gösteriyor. Bitcoin şu an 24 saatlik bir süre içinde ufak zararlarla 8.750 dolardan takas ediliyor. Mevcut seviyelerde LTC, önümüzdeki aylarda Bitcoin’den daha büyük bir üst potansiyele sahip görünüyor. LTC/BTC çifti şu anda ufak artışlarla işlem görüyor. Mitoshi Kaku gibi ünlü bir kripto para birimi analisti olan Galaxy, Litecoin’in kısa vadeli performansı hakkında da yükselişe geçti.  Analist  Litecoin’in, önümüzdeki aylarda en azından yüzde 80 oranında artış yaşayabileceğine inanıyor:

Grafiğe bakıldığında LTC için tekrar coşmaya başlayacağımız gün düşündüğümüzden daha erken olabilir.

Kısa vadede analistler tarafından, LTC’nin galibiyet serisinin uzaması bekleniyor. Dahası, dijital varlık önümüzdeki aylarda Bitcoin’e karşı tam teşekküllü bir yukarı yönlü hareket göndermek için olgun görünüyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap