Metaverse ve Göğüs Coin Tahlili: Bu 12 Altcoin Roketledi!

Metaverse ve Göğüs Coin Tahlili: Bu 12 Altcoin Roketledi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse ve Göğüs Coin Tahlili: Bu 12 Altcoin Roketledi!

Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimleri hafif bir şekilde toparlanmaya devam ediyor. BTC 44.000 doların biraz üzerine çıkmışken metaverse ve meme coin projeleri yükseliş yaşamaya başladı. Kriptokoin.com olarak en çok artış yaşayan metaverse ve meme coin’leri aktarıyoruz…

Bu 9 metaverse coin son 24 saate damga vurdu

Geçtiğimiz 24 saat içerisinde metaverse coin projelerinde yükseliş yaşanmış gibi görünüyor. En çok artış yaşayan Ethermon (EMON) yüzde 55.6 oranında değer kazandı. İkinci olarak DeFi Land (DFL), yüzde 29.6’lık bir yükseliş gördü. DeFi Land, geçtiğimiz gün Fractal.is’te listelendi. Benzene (BZN) yüzde 19.4, Kalao (KLO) yüzde 15.9 arttı. War Riders isimli play to earn coin’ine güç veren Benzene, yakın bir zamanda CoinMarketCap’te listelendiğinin haberini verdi. Kalao ise Kalao Go Avax Snowman NFT minting etkinliğini gerçekleştirdi.

Öte yandan Avocado DAO (AVG) yüzde 14.9, Wilder World (WILD) ise yüzde 13.3 oranında değer kazandı. Avocado DAO, yakın bir zamanda DROPP ile ortaklık kurdu ve şu anda bir çekiliş gerçekleştiriyorlar. Merit Circle (MC) yüzde 13.1, Polkacity (POLC) yüzde 11.7 ve son olarak IOI Token (IOI) yüzde 10.2 arttı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse ve Göğüs Coin Tahlili: Bu 12 Altcoin Roketledi! 1

Meme coin fiyatları da boş durmadı

Metaverse coin’lerin yanı sıra Dogecoin, Shiba Inu gibi büyük meme coin’lerden esinlenerek oluşturulmuş bazı altcoin’ler gün içinde artış yakaladı. Öncelikle Dogelana (DGLN) yüzde 30.7 artış yaşadı. DGLN’ı yüzde 24.9 ile Cake Monster (MONSTA) takip etti. Son olarak DogeGF (DOGEGF) yüzde 22.4 oranında değer kazandı. Dogelana, yakın bir zamanda büyük bir NFT lansmanının gerçekleşeceğinin haberini verdi.

https://twitter.com/RealDogelana/status/1491460946648342531

Cake Monster, yakın bir zamanda Chainlink VRF’yi Binance Smart Chain üzerine entegre ettiklerini duyurdu. Yeni çıkan “Eternal Cake Lottery” için rastgele sayılar çekmek için zincir üzerinde (on-chain) doğrulanabilir “randomness”ı kullanıyorlar. Son olarak DogeGF, daha önce de bildirdiğimiz üzere, Facebook’un (ismi Meta olarak değiştirildi) kurucusu Mark Zuckerberg’in kardeşi Randi Zuckerberg tarafından desteklenmişti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse ve Göğüs Coin Tahlili: Bu 12 Altcoin Roketledi! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap