Metaverse ve Göğüs Coin Çılgınlığı: Bu 8 Coin Patladı!

Metaverse ve Göğüs Coin Çılgınlığı: Bu 8 Coin Patladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse ve Göğüs Coin Çılgınlığı: Bu 8 Coin Patladı!

Sakin bir hafta sonunun ardından piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) haftanın ilk gününe stabil bir şekilde girdi. Bu sırada bazı metaverse ve meme coin projeleri ivme kazandı ve performansıyla birçok altcoin’i geride bıraktı. İşte detaylar…

Metaverse coin’lerin değeri artıyor

Yakın zamana göre daha sakin bir hafta sonundan sonra, BTC/USD Şubat ayından bu yana en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirmeyi başardı. Bu sırada çeşitli metaverse coin’ler artış yaşadı. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere metaverse, Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesinin ardından ivme kazanan bir alan oldu. Dünya çapında kazandığı ivme, kripto para birimlerini de etkiledi ve bu alanda faaliyet gösteren projelerin coin’leri yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Metaverse ve Göğüs Coin Çılgınlığı: Bu 8 Coin Patladı! 1

Son 24 saatte en çok yükselen metaverse coin’lerine bakıldığında Meta Doge (METADOGE) göze çarpıyor. METADOGE, yüzde 48.8’lik bir yükseliş yaşadı. Geçtiğimiz günlerde de yükselişiyle öne çıkan altcoin’in yükselişinin ardında neler olduğu hala belirsiz. Öte yandan, Ariva (ARV) yüzde 37’lik bir artış yaşadı. Ariva’nın arkasındaki ekip, Dubai Blockchain Summit’e katılacağının haberini verdi.

Bezene (BZN) ve Neos Credits (NCR), metaverse segmentinde en çok yükselen diğer altcoin’ler oldu. BZN yüzde 25.3, NCR yüzde 19.7’lik bir artış yaşadı. Neos Credits, birçok projeye ev sahipliği yapmaya başlıyor. Yakın zamanda, The DOT Sama Experience, ağda yayına girdi.

https://twitter.com/TheDotSamaEXPC/status/1504474387327557636

4 meme coin, en çok yükselişi yaşadı

Meme coin bölümüne bakıldığında ise Vitoge (VITOGE) yüzde 85.1’lik artışı ile öne çıkıyor. Meta Doge (METADOGE) burada da karşımıza çıkarken Sincere Doge (SDOGE) yüzde 25.5, Catbonk (CABO) ise yüzde 23.7 oranında değer kazandı. Sincere Doge, geçtiğimiz günlerde SincereDogeSwap’in geliştirildiğini ve herkesin kullanımına açık olduğunu duyurarak ivme kazandı.

https://twitter.com/Sincere_Doge/status/1505188674404687873

Catbonk ise  topluluğun hype’ı ile yükselmiş gibi görünüyor. Projenin Twitter hesabı, kullanıcılar tarafından yapılan meme’leri paylaşmakla meşgul. Yazıyı sonlandırırken, bu altcoin’lerin yükseldiği kadar hızlı bir şekilde düşüş yaşama olasılığının her zaman mevcut olduğunu belirtmekte fayda var.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap