Metaverse Coin ve Göğüs Coin Çılgınlığı: Bu 13 Coin Patladı!

Metaverse Coin ve Göğüs Coin Çılgınlığı: Bu 13 Coin Patladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Metaverse Coin ve Göğüs Coin Çılgınlığı: Bu 13 Coin Patladı!

Bitcoin geçtiğimiz 24 saatte yüzde 3’lük bir kazanç ile hareket ederken genel kripto para piyasası yatay seyrediyor gibi görünüyor. Bu sırada, 11 meme coin ve 2 metaverse coin günün en çok yükselenleri oldu. Kriptokoin.com olarak artışların detaylarını ve çeşitli gelişmeleri aktarıyoruz…

Bu 11 meme coin, en çok yükselişi kaydetti

Bugün “meme coin” kategorisinde en çok değer kazanan, SpookyShiba (SPOOKYSHIBA) oldu. Coin, neredeyse yüzde 100’lük bir artış elde etti. SpookyShiba’nın arkasındaki ekip, coin’in yatırımcılarının sayısının 30.000’i geçtiğinin haberini verdi. SpookyShiba ayrıca, bugün 13:00 civarında kripto para birimi borsası olan Hotbit’te listelendi.

https://twitter.com/ShibaSpooky/status/1490919161203425281

Öte yandan Kitty Coin Solana (KITTY) yüzde 75.2 yükseldi. KITTY, geçtiğimiz günlerde Naxar isimli ticaret platformunda listelendi. SafeMoon Inu (SMI), yüzde 66’lık bir artış yakaladı. SMI’ın şu anda faaliyette olan SafeMoon Inu isimli bir play-to-earn (p2e) oyunu bulunuyor. Ayrıca Enjin ile ortaklık duyurusu yaptılar. Dördüncü olarak HODL (HODL), yüzde 46.1 oranında değer kazandı. HODL, geçtiğimiz gün yol haritasını yayınladı. Ayrıca kripto para borsalarından biri olan Latoken’da listelendi.

Listenin diğer kısmındaki artış oranları, birbirine bir hayli yakın. Shiba Inu (SHIB) yüzde 20’ye yakın bir yükseliş sergilerken Hoge Finance (HOGE) yüzde 17.1 arttı. CorgiCoin (CORGI) yüzde 16.8, Schnoodle (SNOOD) yüzde 15.9 yükseldi. Floki Pup (FLOKIPUP) yüzde 15, DogeFi (DOGEFI) yüzde 13.3’lük bir ivme kazandı. Son olarak Shibavax (SHIBX), yüzde 12.5 arttı.

Değer kazanan 2 metaverse coin hangileri oldu?

Meme coin’lerin yanı sıra metaverse odaklı coin’ler de artış yakaladı. Gün içerisinde, en çok Decentral Games ICE (ICE) ve Polkacity (POLC) artış yaşadı. Yüzde 24.4 yükselen Decentral Games, ICE Poker Wearables koleksiyonunu piyasaya sürdüğünü duyurdu. Son olarak Polkacity (POLC) yüzde 13.7 yükseldi. Polkacity, metaverse’ünde bir “sanat galerisi” açıldığının haberini verdi. Bunun yanı sıra, dün akşam saatlerinde canlı yayın gerçekleştirildi ve katılımcıların sorularına cevap verildi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap