Meksikalı milyarder Salinas açıkladı: Bitcoin almak için hakikat bir vakit mı?

Meksikalı milyarder Salinas açıkladı: Bitcoin almak için hakikat bir vakit mı?

Paylaş
BTC Piyasası: Meksikalı milyarder Salinas açıkladı: Bitcoin almak için hakikat bir vakit mı?

Bitcoin’in düşüş eğilimiyle karşı karşıya kalması ve 40.000 dolar temel desteğinden toparlanamaması nedeniyle çoğu kişi, satın alma zamanının mı yoksa risk alıp BTC satmamanın mı daha iyi olduğu konusunda şüpheye düşüyor. Meksikalı milyarder Ricardo Salinas Pliego ise satın alma zamanının geldiğini söylüyor.

Fiyat düşükken Bitcoin alınmalı mı?

Grupo Salinas, Banco Azteca, TV Azteca ve Elektra’nın kurucusu ve başkanı Salinas, Bitcoin’in büyük bir destekçisi olarak biliniyor. Kendisi ünlü “Hodl” kelimesinin bir savunucusu. Bu kelime, “hold” yani tutmak kelimesinden türetilmiş bir kripto para terimi. Geçenlerde yine BTC hakkında konuşan Salinas, alıma devam etmenin ve düşük fiyattan yararlanmanın zamanının geldiğini belirtti.

Elektra, Bitcoin Lightning ağını desteklemeye hazırlanıyor

Kendisi ayrıca, Grupo Elektra’nın Bitcoin Lightning ağını destekleyeceğini de açıkladı. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, BTC yatırımcılar için karmaşık bir seyir izledi. Kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra düşmeye başladı ve 69 bin dolardan şu anki en düşük seviye olan 35 bin dolara kadar geriledi.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Kaynak:  Investing TR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap