McLaren, NFT Koleksiyonu İçin Metaverse Platformu InfiniteWorld ile Paydaşlık Kurdu

McLaren, NFT Koleksiyonu İçin Metaverse Platformu InfiniteWorld ile Paydaşlık Kurdu

Paylaş
BTC Piyasası: McLaren, NFT Koleksiyonu İçin Metaverse Platformu InfiniteWorld ile Paydaşlık Kurdu

McLaren Automotive, bir metaverse platformu olan InfiniteWorld ile ortaklık kurdu. Şirket lüks arabalarının NFT koleksiyonlarını piyasaya sürecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İngiltere merkezli otomobil üreticisi bugün gerçekleştirdiği açıklamada NFT’lerin satışları için bir pazar yeri kurmayı planladığını ve NFT sahiplerinin de özel deneyimlere erişebilmesinin sağlanacağı ifade edildi.

Şirket, markaların dijital varlıklar oluşturmasına, hayranlarıyla etkileşimi geliştirmesine ve para kazanmasına yardımcı olan bir metaverse platformu InfiniteWorld ile birlikte çalışacak.

InfiniteWorld, Aralık ayında özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) Aries I Acquisition Corp ile 700 milyon dolarlık bir birleşme yoluyla halka açılma planlarını duyurdu. Yeni kurulan şirket, “JPG” kodu altında Nasdaq’ta işlem görecek.

McLaren Automotive, dijital varlık endüstrisinde boy gösteren Formula 1 tarış takımı McLaren Racing ile aynı markanın bir parçası. Ekip, Haziran ayında Tezos blockchain’i üzerinde bir NFT platformu kurma planlarını duyurdu.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap