McAfee’nin 1 Milyon Dolarlık Bitcoin Bahsi İçin Son 1 Yıl Kaldı!

McAfee’nin 1 Milyon Dolarlık Bitcoin Bahsi İçin Son 1 Yıl Kaldı!

Paylaş
McAfee’nin 1 Milyon Dolarlık Bitcoin Bahsi İçin Son 1 Yıl Kaldı!

Ünlü siber güvenlik uzmanlarından olan ve Bitcoin hakkında yaptığı inanılmaz fiyat tahmini ile de tanınan John McAfee, 1 yıl içerisinde Bitcoin’in 1 milyon dolarlık birim fiyata yükselmemesi durumunda vücuduna zarar vermek zorunda kalabilir.

Bitcoin Tahmini McAfee’yi Zorlayacak

McAfee konu hakkında yaptığı açıklamada 2020 yılının sonuna kadar Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağını, bunun olmaması durumunda bir organını yiyeceğini öne sürerek bu konuda ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. 2017 yılında yapılan tahmin o tarihlerdeki ivme ile ilk başta mantıklı gelse de, daha sonra birçok kişi bunun imkansız olduğunu öne sürdü.

Basın saati itibariyle 7.000 dolar bandından işlem gören Bitcoin’in yaklaşık olarak yüzde 95 gibi inanılmaz bir yükseliş elde etmesi gerekiyor. İlk olarak 500.000 dolarlık tahminde bulunan McAfee, daha sonra bunu 1 milyon dolara çıkartmıştı.

Geçtiğimiz tarihlerde artık kripto para sektörü ile ilgili reklam almayacağını da belirten ünlü siber güvenlik uzmanı, belki de iddiası gerçekleşmeden önce sektörden yavaş yavaş çekilmek istiyor olabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap