Mayıs’ta Güçlü Potansiyel Beklenen 5 Altcoin Açıklandı!

Mayıs’ta Güçlü Potansiyel Beklenen 5 Altcoin Açıklandı!

Paylaş
BTC Piyasası: Mayıs’ta Güçlü Potansiyel Beklenen 5 Altcoin Açıklandı!

2023’ün dördüncü ayına veda ederken, kripto piyasası akış halinde olmaya devam ediyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Avrupa Parlamentosu’nda MiCa yasasının kısa müddet evvel onaylanması, yeni bir kripto düzenleme periyodu getirecek ve yatırımcıları piyasanın bundan sonra nereye yöneleceği konusunda meçhul bırakacak. Kripto para uzmanlarına nazaran, 1 dolar ve altında birçok altcoin projesi için fırsatlar bulunuyor. Bununla bir arada önde gelen analistler, Mayıs ayında izlemeye bedel kripto paraları paylaştı! İşte detaylar…

Bu altcoin projeleri Mayıs ayında patlama yaşayabilir!

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) son vakitlerde yatırımcıların dikkatini çekiyor. Nisan ayında Cardano balinaları ya da büyük sahipleri coin üzerine yatırım yaparak 200 milyon doların üzerinde ADA satın aldı. Son yedi günde yüzde 12 düşüş yaşamasına karşın uzmanlar, mevcut düzeltmenin ADA zıt baş ve omuz formasyonu oluşturmadan evvel yükselişin yine test edileceğine işaret edebileceğine inanıyor. Cardano’nun grafiği, 0,384 dolarlık mevcut fiyatın güzel bir satın alma fırsatı olduğunu ve coin’in önümüzdeki haftalarda potansiyel olarak yükselebileceğini gösteriyor.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Güçlü Potansiyel Beklenen 5 Altcoin Açıklandı! 1

Polygon (MATIC)

Popüler altcoin Polygon (MATIC) şu anda en tanınan layer-2 blockchain projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. MATIC fiyatı şu anda 1 doların çabucak altında, 0,99 dolar düzeyinde. Coin geçen ay yüzde 10, Şubat ayındaki 1,542 dolarlık 1 yılın en yüksek düzeyinden ise yüzde 38 düşüş gösterdi. Uzmanlara nazaran MATIC’in devam eden düşüş trendi kimileri için kaygı verici olsa da, mevcut grafik birinci 10 kripto para ünitesinde birikmek isteyen birçok yatırımcı için düzgün bir giriş fiyatına işaret ediyor.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Güçlü Potansiyel Beklenen 5 Altcoin Açıklandı! 2

Fantom (FTM)

Yeni jenerasyon Layer-1 DeFi (Merkezi Olmayan Finans) platformu, P2P (eşler arası) ve block sürece müddetlerini yüzde 30 oranında hızlandırmanın yanı sıra belgeleri işlemek ve günlükleri daha süratli aramak için ağı ölçeklendirmeyi vaat eden yeni bir ana ağ yükseltmesi sunduğundan beri epey ses getirdi. Yılın başından bu yana FTM, geçen hafta yüzde 22,8 bedel kaybetmesine karşın yüzde 100’ün üzerinde paha kazandı ve şu anda 0,4185 dolardan süreç görüyor. Grafiğe bakıldığında uzmanlara nazaran, FTM’nin Şubat ayında 10 ayın en yüksek düzeyi olan 0,633 dolara ulaştığını ve fiyatın önümüzdeki aylarda tekrar hareketlenebileceğini düşündürdüğünü belirtmek gerekiyor.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Güçlü Potansiyel Beklenen 5 Altcoin Açıklandı! 3

Flow (FLOW)

Dapper Labs tarafından oluşturulan tanınan altcoin projesi Flow, temel olarak değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve Web3 oyunları için kullanılan merkezi olmayan bir Layer-1 blockchainidir. Ağın 6 Mayıs’ta yükseltilerek daha ölçeklenebilir ve verimli hale getirilmesi bekleniyor. Geçen haftanın genel düşüş trendine karşın, FLOW coin piyasanın geri kalanından daha fazla direnç gösterdi. Geçtiğimiz ay sadece yüzde 4,15 oranında düşüş gösteren FLOW, 1 doların çabucak altında, 0,921 dolardan fiyatlandırılıyor. Grafiğe nazaran, FLOW trend çizgisi zayıflıyor üzere görünüyor ve yakında mümkün bir yükseliş kırılması bekleniyor.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Güçlü Potansiyel Beklenen 5 Altcoin Açıklandı! 4

VeChain (VET)

Layer-2 blockchain projesi VeChain kısa mühlet evvel Web2 ve Web3 ortasında köprü kurmayı vaat eden VeChain’in Web3-as-a-Service platformu VORJ’un lansmanını duyurdu. VeChain bugüne kadarki en güç verimli blockchainlerden biridir. VET şu anda 0,021 dolardan süreç görüyor ve bu da onu listedeki en ucuz satın alma süreci yapıyor. Uzmanlara nazaran, hem 30 hem de 90 günlük performansı sırasıyla yüzde 4,15 ve yüzde 5 düşüş gösteren VET, gelecek vaat eden bir proje arayan yatırımcılar için ucuz bir fırsat olabilir.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Güçlü Potansiyel Beklenen 5 Altcoin Açıklandı! 5

on dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap