Mayıs’ta Bu 5 Altcoin İzlenmeli: Büyük Gelişmeler Duyurdular!

Mayıs’ta Bu 5 Altcoin İzlenmeli: Büyük Gelişmeler Duyurdular!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Mayıs’ta Bu 5 Altcoin İzlenmeli: Büyük Gelişmeler Duyurdular!

Altcoin piyasası Mayıs ayında ABD ve Avrupa’nın makro ekonomik datalarını fiyatlandırmaya hazırlanıyor. Bu yazıda, önümüzdeki haftaya planlanan yükseltme, güncelleme ve lansman gelişmelerine yer verdik.

Bu 5 altcoin Mayıs ayında yakın takip gerektiriyor

Phantom (PHM), 1 Mayıs’taki yaklaşan aktifliğiyle birlikte Ethereum ve Polygon ağlarına entegre olacak. Bu aktiflik, Phantom’un öbür ağlarla çalışabilirliğini güçlendiriyor. Yeni özelliğin hem iOS hem de Android aygıtlarda 1 Mayıs itibariyle kullanıma sunulması planlanıyor.

VeChain (VET)

Vechain, 4 Mayıs’ta VechainThor taşınabilir cüzdanı güncelliyor. Bunun öncesinde topluluk, yeni taşınabilir cüzdanı 3. çeyrekte piyasaya sürmeden evvel art uç ögeler üzerinde çalıştıklarından ötürü, taşınabilir cüzdanın bu mühlet boyunca kullanılamayacağını açıkladı. Bu güncelleme ile birlikte, VechainThor taşınabilir cüzdanının performansında ve işlevselliğinde artış beklenmektedir.

Solana (SOL)

Solana Labs, 8 Mayıs’ta SAGA isimli kendi kripto akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni aygıt, Android 14 işletim sistemi tarafından desteklenecek. Ayrıyeten, platformun dünya genelindeki kullanıcılar için daha da erişilebilir hale gelmesini sağlayacak.

SAGA, Solana Labs tarafından resmi olarak tanıtılan ve akıllı telefon piyasasında birinci kere yer alan bir kripto aygıtıdır. Bu gelişme, Solana topluluğu ortasında büyük heyecan yarattı ve kripto dünyasında da geniş yankı uyandırdı. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, lansman Mart ayında SOL fiyatı üzerinde tesirli olmuştu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Mayıs’ta Bu 5 Altcoin İzlenmeli: Büyük Gelişmeler Duyurdular! 1

Chiliz (CHZ)

CHZ (Chiliz), spor tutkunları için lokal bir L1 Blockchain sunarak, taraftarların spor ekipleriyle etkileşim biçimini değiştirmeyi hedefliyor. Chiliz Chain 2.0 bilhassa, Binance Smart Chain’in bir fork’u olarak çalışan, PoS konsensüs düzeneğini destekleyen ve daha kısa blok müddeti, daha düşük fiyatlar ve güç tasarrufu sağlayan bir yapıya sahip.

Ağ hala Ethereum ile uyumlu ve CHZ tokeni tarafından destekleniyor. Yeni bir duyuruya nazaran Chiliz, 10 Mayıs’ta spor için L1 Blockchain’ini başlatacak. Bu yeni teknoloji, bilhassa spor tutkunlarının sevdikleri ekiplerle etkileşimini esaslı bir formda değiştirecek.

SUI Network

SUI Network, Layer-1 Blockchain geliştiricilerin Web3’te yeni tecrübeler oluşturmasına imkan tanıyor. Artık, yeni bir duyuruya nazaran projenin mainnet’e geçişi, 3 Mayıs 2023’te başlayacak. Bu ortada, platformun Permanent Testneti, Turbos Finance’in özellikleri ve SUI Network’ün kullanıcı tecrübesini (UX) kullanıcıları tanıştırırken, eserin güzelleştirilmesi için geri bildirimler topladı.

Mainnet’e geçiş, SUI Network’un Blockchain dünyasındaki inovasyon gayretlerinin kıymetli bir adımını temsil ediyor.

Btcpiyasasi.com olarak Mayıs ayının detaylı altcoin haber akışına bu yazıda yer verdik. Fed toplantısı, token unlock tarihleri ve açıklanacak makro ekonomik bilgilere bu yazıdan göz atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap