Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu!

Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere 2022 yılında kripto para bölümü birçok zorlukla karşılaştı. Ama 2023’ün başından bu yana piyasa toparlanmayı başardı ve birçok uzmana nazaran hala yükselişte kabul ediliyor. Uzmanlara nazaran yükseliş eğilimine devam etmeden evvel süreksiz bir paha düşüşü yaşayan bir projeleri satın almak ekseriyetle makul bir karar olabilir. Pekala, uzmanlar hangi altcoin projelerini öneriyor? İşte detaylar…

Uzmanlara nazaran Ripple (XRP) kıymetinin çok altında süreç görüyor!

Uzmanların listesinin birinci sırasında yer alan Ripple, XRP kripto para ünitesini geliştiren ve finans kurumları için ödeme tahlilleri sunan bir blockchain şirketidir. XRP, Ripple ağının mahallî kripto para ünitesidir ve hudut ötesi ödemeleri ve muahedeleri kolaylaştırmak için kullanılabilir. XRP, süratli ve düşük maliyetli süreç potansiyelinin yanı sıra büyük finans kurumlarıyla olan iştirakleri nedeniyle birtakım yatırımcılar tarafından güzel olarak kıymetlendirilmektedir. Ek olarak, XRP’nin hudutlu bir arzı var ve bu da kimilerinin vakit içinde kıymetini artırabileceğine inanıyor.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu! 1

Bununla birlikte, Aralık 2020’de ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC), XRP’nin kayıtsız bir menkul değer olduğunu ve Ripple’ın 1,3 milyar doların üzerinde kayıtsız bir menkul değer teklifi gerçekleştirdiğini argüman ederek Ripple aleyhine dava açtı. O vakitten beri XRP kıymetli yasal zorluklarla karşı karşıya kaldı ve SEC davasına karşılık olarak birkaç kripto para borsası XRP’yi listeden çıkardı yahut süreçleri askıya aldı. XRP’nin kıymeti de davanın duyurulmasının akabinde kıymetli ölçüde düştü. Son 24 saat içerisinde yüzde 3 yükselen XRP, anlık olarak 0.47 dolardan süreç görüyor ve 24.4 milyar dolarlık piyasa pahasına sahip.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu! 2

Arbitrum (ARB), Ethereum’a uyumluluğuyla birçok yatırımcının dikkatini çekiyor!

Listenin ikinci sırasında kendine yer bulan Arbitrum, Ethereum için ağın ölçeklenebilirliğini, suratını ve satın alınabilirliğini artırmayı amaçlayan bir katman-2 ölçeklendirme tahlilidir. Bir blockchain araştırma ve geliştirme şirketi olan Offchain Labs tarafından geliştirilmiş ve Ağustos 2021’de piyasaya sürülmüştür.Arbitrum’un en değerli avantajlarından biri, mevcut Ethereum akıllı kontratları ve dapp’leriyle uyumlu olmasıdır; bu, geliştiricilerin uygulamalarını Arbitrum ağına basitçe taşıyabilecekleri manasına gelir. Bu da Arbitrum’u Ethereum tabanlı uygulamalarının performansını artırmak isteyen işletmeler ve geliştiriciler için cazip bir seçenek haline getiriyor.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu! 3

Ayrıca Arbitrum, front-running ve re-entrancy taarruzları üzere yaygın atakları önlemek için tasarlanmış rollup teknolojisi ile güvenliğe güçlü bir formda odaklanmaktadır. Platform ayrıyeten, önde gelen siber güvenlik firmaları tarafından birden fazla güvenlik kontrolünden geçerek geliştiriciler ve kullanıcılar için ek bir inanç katmanı eklemiştir. Birçok yatırımcı, Ethereum ağının ölçeklenebilirliğini ve satın alınabilirliğini kıymetli ölçüde geliştirme potansiyeli nedeniyle Arbitrum’un uygun bir proje olduğunu düşünüyor. Platformun mevcut Ethereum akıllı mukaveleleriyle uyumluluğu ve güvenliğe odaklanması, onu Ethereum tabanlı uygulamalarının performansını artırmak isteyen işletmeler ve geliştiriciler için cazip bir seçenek haline getiriyor. Anlık olarak Arbitrum (ARB), 1.42 dolardan süreç görüyor ve 1.8 milyar dolarlık piyasa pahasına sahip.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu! 4

Stellar (XLM) uzmanların favori altcoinleri ortasında yer aldı!

Popüler altcoin projelerinden Stelllar (XLM) da favori altcoin projeleri ortasında yer alıyor ve Mayıs ayı için büyük bir potansiyele sahip. Stellar, süratli ve düşük maliyetli hudut ötesi ödemeleri kolaylaştırmayı amaçlayan merkezi olmayan bir blockchain ağıdır. Bir öteki tanınan kripto para ünitesi olan Ripple’ın da kurucularından olan Jed McCaleb tarafından 2014 yılında oluşturulmuştur. Stellar, düşük fiyatlarla süratli ve inançlı süreçler yapılmasını sağlayan Stellar Consensus Protocol (SCP) isimli eşsiz bir mutabakat algoritması kullanmaktadır. Ağın mahallî kripto para ünitesi, süreç fiyatlarını ödemek ve hudut ötesi ödemeleri kolaylaştırmak için kullanılan XLM olarak isimlendirilir.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu! 5

Birçok yatırımcı, hudut ötesi ödemelerde ihtilal yaratma ve dünya çapında finansal iştiraki artırma potansiyeli nedeniyle Stellar’ın uygun bir satın alma olduğunu düşünüyor. Platformun eşsiz özellikleri, güçlü iştirakleri ve şeffaflığa odaklanması, onu hem işletmeler hem de bireyler için cazip bir seçenek haline getiriyor. Anlık olarak Stellar, 2.5 milyar dolarlık piyasa bedeline sahip ve 0.095 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu! 6

Ethereum katili Cardano (ADA), Mayıs ayında yükselişe geçebilir!

Cardano, 2015 yılında Charles Hoskinson tarafından ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve akademik titizliğe odaklanarak oluşturulan merkezi olmayan bir blockchain platformudur. Daha fazla verimlilik ve esneklik sağlamak için bir proof-of-stake konsensüs düzeneği ve iki katmanlı bir mimari kullanır. Platformun lokal kripto para ünitesi, süreçler için ödeme yapmak ve akıllı kontratlar yürütmek için kullanılan ADA’dır. Cardano, uzun vadeli büyüme ve benimsenme potansiyelinin yanı sıra gelişmiş özellikleri ve gerisindeki takım nedeniyle birçok yatırımcı tarafından uygun bir satın alma olarak kabul edilmektedir. Mayıs ayı için uzmanların favori altcoinleri ortasında yer alan ADA, anlık olarak 0.41 dolardan süreç görüyor ve 14 milyar dolarlık piyasa kıymetine sahip bulunuyor.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu! 7

Popüler altcoin Injective (INJ) için uzmanlar Mayıs ayına işaret etti!

Uzmanların listenin son sırasına koyduğu Injective (INJ), Mayıs ayında yükselişe geçebilecek potansiyeli olan altcoin projelerinden sonucusu olarak açıklanıyor. Injective Protocol, Cosmos SDK/Tendermint ve Ethereum üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir layer-2 değişim protokolüdür. Yavaş süreç suratları, şeffaflık eksikliği ve hacklenme riski üzere klasik merkezi borsaların karşılaştığı kimi kıymetli meseleleri çözmeyi amaçlamaktadır.

Platform, sıfır gaz fiyatı ve anında süreç gerçekleştirme ile pay senetleri, vadeli süreçler ve türevler dahil olmak üzere rastgele bir varlık için büsbütün merkezi olmayan piyasaların oluşturulmasına müsaade verir. Injective ayrıyeten, farklı blockchain ağları ortasında yüksek derecede birlikte çalışabilirlik sağlayan eşsiz bir “sipariş defteri” sistemi kullanır ve bu da varlıkların birden fazla chain ortasında süreçleri mümkün kılar. Ek olarak, doğrulayıcıların ağı teminat altına almak ve mükafatlar kazanmak için INJ coinlerini yatırdığı bir proof-of-stake (PoS) konsensüs sistemi kullanır. Genel olarak, Injective Protocol herkes için daha adil, daha erişilebilir ve daha verimli bir süreç ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Anlık olarak INJ, 9.10 dolardan süreç görüyor ve 728 milyon dolarlık piyasa bedeline sahip.

BTC Piyasası: Mayıs’ta Alınacak En Güzel 5 Altcoin Belirli Oldu! 8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap