Mayıs’ın Coini Denilen 2 Altcoin Bunlar: Tırmanabilirler!

Mayıs’ın Coini Denilen 2 Altcoin Bunlar: Tırmanabilirler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Mayıs’ın Coini Denilen 2 Altcoin Bunlar: Tırmanabilirler!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, kripto para piyasası 2023 yılına süratli bir giriş yapsa da son vakitlerde duraksamalar ve dalgalı hareketler sergiliyor. Birçok altcoin projesinin yükselişe geçtiği 2023 yılında uzmanlar, Mayıs ayına işaret ederek bu 2 altcoin için yükseliş beklediklerini açıkladı! İşte detaylar…

Uzmanlar açıkladı: Bu 2 altcoin projesi Mayıs ayında fırlayabilir!

Render Token (RNDR)

Bildiğiniz üzere Render Token (RNDR), son birkaç haftadır süratle yükseliş yaşadı ve uzmanların radarına girdi. Kripto para piyasasının yakından takip ettiği InvestAnswers’ın anonim sunucusu, yakın vakitte YouTube üzerinden 443 bin takipçisine yaptığı açıklamalarda Ethereum tabanlı Render Token (RNDR)’ın hala ikiye katlama talihi olabileceğini düşünüyor ve bir sonraki boğa piyasası için 5.62 dolarlık amaca işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Mayıs’ın Coini Denilen 2 Altcoin Bunlar: Tırmanabilirler! 1

Bildiğiniz üzere son vakitlerin en ünlü altcoin projelerinden olan RNDR, 2022’yi 0,406 dolardan kapattı ve şu anda yüzde 505’lik bir yararla 2,46 dolardan süreç görüyor. Kripto analisti, bu yılki meteorik yükselişin akabinde Render’ın gelecekteki performansı için üç farklı senaryo ortaya koyuyor: bir ayı hadisesi, bir “beklenen” olay ve bir boğa hadisesi. Boğa olayı varsayımının gerçekleşmesinin 2025’e kadar sürebileceğini belirtiyor. Uzman ismin kelamları şu formda:

Bu iddia, atlattıktan sonra bir sonraki boğa koşusu için fiyat iddiasıdır. Bir ayı hadisem, beklenen hadisem ve boğa hadisem var. Ve bu boğa koşusu 2025’e kadar devam edebilir… Dışarıdaki yatırımcıların 50 kat ya da 100 dolar üzere bir fiyat isteyeceklerini biliyorum. Bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum. Coin sayısının, yakma düzeneğinin tam olarak nasıl işlediğine bağlı olarak 2025 yılına kadar, tahminen biraz daha erken, 465 milyon civarında sirkülasyonda olmasını bekliyorum.

Ve 3,68 dolarlık ayı senaryosu bize 1,7 milyar dolar, 4,87 dolarlık beklenen senaryo ile 2,3 milyar dolar ve 5,62 dolarlık boğa senaryosu da 2,6 milyar dolarlık bir piyasa kıymeti sağlayacaktır. Şayet bu işin içindeyseniz ve yılın başında 0,40 dolardan satın alacak kadar şanslıysanız, 0,40 ila 3,68 dolar birkaç yıl için epeyce yeterli bir getiri olabilir

Ulaş Utku Bozdoğan: Mayıs’ın Coini Denilen 2 Altcoin Bunlar: Tırmanabilirler! 2

InvestAnswers sunucusu ayrıyeten, Render’ın daha geniş çapta benimsenmesi ve geliştirme faaliyetleri de dahil olmak üzere boğa hadisesi varsayımını daha muhtemel hale getirebilecek izlenmesi gereken birkaç şey olduğunu söylüyor. Bunlardan birkaçı olan yapay zekanın yükselmesi, merkeziyetsizleşmenin artması ve benimsemenin patlaması tekrar kripto para piyasasının performansına bağlı olacak. Analistin kelamları şu halde:

Şimdi, Render’ın işletmeler ve bireyler tarafından benimsenmesi muvaffakiyet için kilit değer taşıyor. Kimi yeni gelişmelere ve yeni özelliklere gereksinimleri var. Tahminen farklı şeyler için kullanılan biraz daha fazla süreç gücü gerekebilir.

Anlık olarak RNDR, 2.43 dolardan süreç görüyor.

AAVE fiyatında büyük patlama yaşanabilir!

Uzmanların dikkatini çeken bir öteki altcoin projesi ise AAVE olarak açıklanıyor. Uzmanlar AAVE’yi bir “Mayıs Coini” olarak isimlendirirken, projenin fiyat performansı dikkat çekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Mayıs’ın Coini Denilen 2 Altcoin Bunlar: Tırmanabilirler! 3

Aave (AAVE) fiyatı, Haziran 2022’de 45,8 dolar ile yılın en düşük düzeyini gördüğünden beri simetrik bir üçgen formasyon içinde süreç görüyor. Uzmanlara nazaran bu nötr bir formasyon, yani hem bir kırılma hem de bir çöküş eşit derecede mümkün. Geçen hafta üçgenin direnç çizgisi (85 dolar) tarafından reddedildikten sonra, fiyat şu anda formasyonun ortasında süreç görüyor. Haftalık RSI göstergesi şu anda 50 düzeyi civarında hareket ederken nötr bir sinyal gösteriyor.

Uzmanlara nazaran bir kırılma yaşanırsa, AAVE fiyatı bir sonraki uzun vadeli direnç düzeyi olan 120 dolara yükselebilir. Bir kırılma ise fiyatı tüm vakitlerin en düşük düzeyi olan 30 dolara düşürecektir. Üçgen 315 gündür varlığını sürdürdüğünden, bir kırılmadan sonra ortaya çıkan hareket çok güçlü olabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Mayıs’ın Coini Denilen 2 Altcoin Bunlar: Tırmanabilirler! 4

Bununla bir arada Kısa vadeli formasyon bir kırılma mümkünlüğünü destekliyor. Günlük grafik, AAVE’nin yılın en yüksek düzeyi olan 95 dolara ulaşmasından bu yana azalan bir paralel kanal içinde süreç gördüğünü gösteriyor. Bu, birden fazla durumda bir kırılmaya yol açan bir yükseliş formasyonudur. AAVE fiyatı, 18 Nisan’da kanalın direnç çizgisi tarafından reddedildikten sonra, son birkaç gün içinde kanalın orta çizgisini dayanak olarak muvaffakiyetle çevirdi.

Ayrıca, kanalın orta çizgisi, bir yükseliş trendinden sonra düzeltmelerin sıklıkla sona erdiği, yıl başındaki yükseliş trendinin 0,618 Fib düzeyine denk geliyor. Bu nedenle, boğaların yakında kanalın üzerine çıkmak için bir efor daha göstermesi beklenen. Uzmanlara nazaran başarılı olması halinde bu, AAVE fiyatının uzun vadeli simetrik üçgen formasyonundan çıkmasına da yardımcı olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap