Mayıs Ayında Dogecoin ve AiDoge Dikkat Çekti

Mayıs Ayında Dogecoin ve AiDoge Dikkat Çekti

Paylaş
BTC Piyasası: Mayıs Ayında Dogecoin ve AiDoge Dikkat Çekti

Mayıs ayı, kripto para piyasasında hareketli bir periyot oldu ve birçok yatırımcı tarafından tercih edilen coin’ler ortasında Dogecoin ve AiDoge dikkat çekti.

Meme tabanlı kimi kripto para üniteleri son devirde harikulâde bir fiyat performansı sergileyerek dikkatleri üzerine çekti. Bu durum, birtakım kripto analistlerine nazaran memecoin’lerin yine doğuşunun habercisi olabilir. Lakin kriptolardaki belirsizlik, bazen bilhassa memecoin’lerin geleceği konusunda soru işaretleri doğuruyor. Tekrar de yatırımcılar Mayıs ayında Dogecoin ve AiDoge üzere projelere yönelmeyi sürdürüyor. Bu projeler, Mayıs ayının ilgi gören coin’leri olarak öne çıkıyorlar.

2023’te Dogecoin’in Performansı Nasıl?

Dogecoin, 2023’e 0,070 dolardan başladı ve Bitcoin dayanağıyla birlikte bir müddet yükselişi sürdürdü. DOGE daha sonra, bir defa daha tırmanmadan evvel, yılın en düşük düzeyi olan 0,066 dolara geri döndü. Elon Musk, Nisan ayında Twitter simgesini Shiba Inu olarak değiştirdikten ve DOGE fiyatının 0,1 doları geçmesine yol açtıktan sonra büyük bir yükseliş ivmesi tekrar yaşandı. Son vakitlerde yavaş bir geri çekilme görülüyor lakin tekrar de uzmanlar, tanınan meme coin Dogecoin’in 2023’ün geri kalanında dayanak oluşturmaya devam edeceğini söylüyor.

AiDoge (AI) Nedir ve Nasıl Alınır?

AiDoge, sıra dışı bir vizyonla hayata geçen bir memecoin projesi olarak biliniyor. Yapay zekanın sınırsız potansiyelini, internet meme’lerinin inanılmaz mizahıyla harmanlayarak, kripto para dünyasına yeni bir soluk getirdi. Bu yenilikçi platform, kullanıcılara eğlenceli bir seyahat sunarken tıpkı vakitte gelir elde etme imkanı sunuyor.

AiDoge, yalnızca kripto para dünyasında değil, tıpkı vakitte meme kültürüne de yeni bir soluk getiriyor. AiDoge projesi, kullanıcıların metin tanımlarını kullanarak enteresan ve eğlenceli, birebir vakitte özgün ve yüksek kaliteli manzaralar kullanıp meme’ler üretiyor. Bu meme’ler, bir platformda paylaşılıp oylamaya sunulacak. Bu özelliğiyle en yeterli kripto para oyunlarına bile meydan okuyacak üzere görünüyor. AI ismi verilen köpek temalı memecoin projenin mahallî token’ı ve meme’lerin oluşturulması için bir ön koşul olarak sunuluyor.

AI token ERC-20 protokolüne uyan bir kripto para ünitesi ve ön satışı 20 basamaktan oluşuyor. AiDoge(AI) token satın almak için;

  • Adım 1: Bir kripto cüzdan oluşturun.
  • Adım 2: ETH, BNB yahut USDT satın alın.
  • Adım 3: Kripto tokenleri cüzdana aktarın.
  • Adım 4: Cüzdanı AiDoge Sitesine Bağlayın ve ‘AiDoge Satın Al’a tıklayın.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap