MATIC, ikinci baharını yaşıyor: %200

MATIC, ikinci baharını yaşıyor: %200

Paylaş
MATIC, ikinci baharını yaşıyor: %200

Nisan ayında Binance Launchpad’de gerçekleştirilen token satışının ardından piyasaya sürülen MATIC, adeta ikinci baharını yaşıyor.

Aynı zamanda Coinbase’in girişim sermayesi kolu Coinbase Ventures tarafından da desteklenen MATIC, yeni bir zirveyi kovalıyor. Ekim ayının başlarında 0.01 dolardan işlem gören kripto para, bugün itibari ile 0.03 dolara ulaşarak iki ayda %200 değer kazandı.

MATIC’in yükselişi, özellikle son 10 gün içinde geldi. 22 Kasım’da 0.012 dolardan el değiştiren MATIC, o günden bu yana tam %150 arttı.

Yükselişin ardındaki olası nedenler

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Ağustos ayında 8 kripto parayı listelemek için incelediğini bildirmişti. Bu kripto paralar arasında halihazırda Coinbase Ventures tarafından da desteklenen MATIC de bulunuyordu.

Şimdiye kadar Coinbase’de listelenen kripto paraların birçoğu, listeleme haberi ortaya çıkmadan günler önce arttığından MATIC’te de benzer bir haberin gelmesi ihtimal dahilinde.

Buna ek olarak Matic Network ekibi tarafından paylaşılan yol haritasına göre, MATIC ana ağının 2019’un son çeyreği veya 2020’nin ilk çeyreği içinde faaliyete geçirilmesi hedefleniyor. Ana ağın faaliyete geçeceğine ilişkin beklenti de fiyatı destekliyor olabilir.

MATIC’in son bir ayı

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap