Mastercard, Tanınan Dört Altcoin ile Birlikte Çalışacak

Mastercard, Tanınan Dört Altcoin ile Birlikte Çalışacak

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Mastercard, Tanınan Dört Altcoin ile Birlikte Çalışacak

Mastercard, blockchain geliştiricileri Aptos Labs, Ava Labs, Polygon ve Solana Foundation ile birlikte çalışacak.

Ödeme devi Mastercard, kripto sanayisine yönelik ataklarını tüm süratiyle sürdürüyor. Daha evvel kripto ödeme kolaylıkları ve blockchain teşebbüsleriyle öne çıkan Mastercard, tanınan dört kripto para teşebbüsüyle iş birliği içerisine giriyor.

Mastercard, Crypto Credential‘ı geliştirmek için Aptos Labs, Ava Labs, Solana Foundation ve Polygon ile birlikte hareket edecek. Bu iş birliği, ödeme usullerinin yanında NFT’leri de kapsıyor.

Mastercard, Dört Blockchain Teşebbüsüyle İş Birliği İçerisinde

Mastercard Kripto ve Blockchain Lideri Raj Dhamodharan, Mastercard Crypto Credential ile blockchain ağlarını kullanan tüketiciler ve işletmeler ortasındaki muteber etkileşimleri doğrulamaya yardımcı olmayı amaçladıklarını aktardı.

Kripto alanındaki atılımlarının yeni bir şey olmadığını ve daha evvelce de çeşitli çalışmalar yaptıklarını söyleyen Dhamodharan, emniyetli ekosistemler oluşturmaya odaklandıklarının altını çizdi.

Dhamodharan, Mastercard Crypto Credential için değerli iş birlikleri içerisinde olduklarını aktardı. Oluşturulan bu sistem ile birlikte, NFT, muteber blockchain, tüketici tecrübeleri ve üreticiler ele alınıyor. Program, Aptos Labs’ın, Ava Labs’ın, Polygon’un ve Solana Foundation’un blockchain tecrübelerinden yararlanacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap