MasterCard, Bu 4 Altcoin ile Paydaşlık Duyurdu!

MasterCard, Bu 4 Altcoin ile Paydaşlık Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: MasterCard, Bu 4 Altcoin ile Paydaşlık Duyurdu!

Ödeme devi MasterCard, yeni iştirakleriyle kullanıcılarına kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Bilhassa geçtiğimiz yıldan bu yana yaptığı yeniliklerle dikkat çeken ödeme devi, bu 4 altcoin projesiyle iştirak kurduğunu açıkladı! Pekala, o kripto paralar hangileri? İşte detaylar…

Ödeme devi Mastercard, bu altcoin projeleriyle iştirak kurduğunu açıkladı!

Bildiğiniz üzere kripto para piyasası, yeni iştiraklerin duyurulmasıyla birlikte yükseliş tarafında sinyaller vermeye devam ediyor. Bilhassa son açıklanan iştirakler, kripto para ünitelerinin benimsenme oranının daha da arttığını ortaya koyuyor. Son olarak ödeme devi MasterCard, ülkeler ortasında dijital varlıkların transferinden başlayarak kullanıcıların cüzdanları ortasındaki süreçlerin doğrulanabilir ve uyumlu olmasını sağlayan bir hizmetle kripto para sanayisine ek inanç getiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: MasterCard, Bu 4 Altcoin ile Paydaşlık Duyurdu! 1

MasterCard Blockchain ve Kripto Lideri Raj Dhamodharan tarafından açıklanan bu yeni haber, 4 altcoin ile paydaşlık kurulduğunu ortaya koydu. Dhamodharan tarafından yapılan açıklamaya nazaran MasterCard, Aptos Labs, Ava Labs, Polygon ve Solana Foundation ile birlikte çalışacak. Husus ile ilgili MasterCard Blockchain ve Kripto lideri Dhamodharan, şu kelamları aktarıyor:

Halka açık blockchain ağlarında sağlam, uyumlu ve doğrulanabilir etkileşimlerin gerçekleşmesi için birlikte çalışmaya muhtaçlığımız var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap