Mamoru Grubu, NFT koleksiyonuna BAYC ve CryptoPunks ekledi

Mamoru Grubu, NFT koleksiyonuna BAYC ve CryptoPunks ekledi

Paylaş
Uzman Coin: Mamoru Grubu, NFT koleksiyonuna BAYC ve CryptoPunks ekledi

Geleneksel kripto para piyasasının haricinde blok zinciri teknolojisinin bir bileşeni haline dönüşmüş NFT dünyasında da bir katılımcı sıfatıyla yer almak üzere çalışmalarını sürdüren Mamoru Grubu, ünlü koleksiyonlar Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve CryptoPunks’tan birer eseri portföyüne dahil etti.

CryptoPunk #5726 ve BAYC #2622 adlı eserleri yakın zamanda satın aldığını duyuran Mamoru Grubu Türkiye Direktörü Baran Yıldırım yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu satın alma, blok zinciri gerçeği ve hızla büyüyen NFT evrenine olan inancımızı yansıtıyor. Türkiye pazarında kullanıcıların hızlı ve komisyon külfeti olmaksızın en kolay şekilde kripto paralara erişmelerini misyon edindik ve bu amaçla Türkiye’deki kullanıcılar ile platformumuzu yakın zamanda buluşturduk.

Diğer taraftan NFT dünyasında sembol haline gelmiş bu eserlerin satın alınması konuya yaklaşımımızın sadece bir kısmını oluşturuyor. NFT, DeFi, Metaverse, Layer 2 çözümler, tüm gelişmeleri ekosistemin bir aktörü olarak yakından takip ediyoruz.”

BAYC #2622CryptoPunk #5726

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap