Luxor Technologies, bitcoin yarılanması öncesinde lojistik kolunu faaliyete geçiriyor

Luxor Technologies, bitcoin yarılanması öncesinde lojistik kolunu faaliyete geçiriyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Luxor Technologies, bitcoin yarılanması öncesinde lojistik kolunu faaliyete geçiriyor

Luxor Technologies, kripto para madencilerini donanım tedariki ve global nakliyesinde desteklemeyi amaçlayan yeni bir hizmet olan Luxor Logistics’in lansmanını duyurdu. Bu atılım, dalın madencilik mükafatlarını yarı yarıya azaltacak olan bitcoin yarılanması olayına hazırlandığı, düzenleyici incelemelerin arttığı ve madencilerin coğrafik olarak çeşitlendirme muhtaçlığı duyduğu bir devirde geldi.

Luxor Logistics, madenciler için kolaylaştırılmış tahliller sunarak milletlerarası gümrüklerle ilgili karmaşık zorlukların üstesinden gelmeyi amaçlamaktadır. Kripto piyasasının dingin olduğu ve verimli operasyonların kıymetinin arttığı bir periyotta madencilere kıymetli bir takviye sağlayan bu lansmanın zamanlaması stratejiktir.

Foundry’nin daha evvel misal bir hizmet başlatmış olmasına karşın Luxor, global nakliye alanındaki kapsamlı tecrübesi ve ABD’deki üssünden tercihli navlun oranları sağlama hüneriyle farklılaşıyor. Şirket halihazırda 245 milyon dolar bedelinde maden makinesinin dünya çapında 30’dan fazla ülkeye teslim edilmesini sağlamıştır.

Luxor Logistics’in devreye girmesi, Luxor’un kesime ait bilgiler sağlayan ASIC Ticaret Masası da dahil olmak üzere mevcut hizmetlerini tamamlıyor. Şirketin çok taraflı yaklaşımı, bitcoin ağının rekor hashrate’ler yaşadığı ve düzenleyici ilginin arttığı bir devirde madencilerin faaliyetlerini desteklemeyi amaçlıyor.

Bu makale yapay zekanın takviyesiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Koşul ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap