Litecoin (LTC) Fiyat Tahlili – 30 Nisan 2023

Litecoin (LTC) Fiyat Tahlili – 30 Nisan 2023

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Litecoin (LTC) Fiyat Tahlili – 30 Nisan 2023

Litecoin tarafında işler nasıl gidiyor bu yazımızda sizler için derledik.

Litecoin eski en yüksek düzeylerine şimdi yakın olmasa da yatırımcılar için umut verici olmayan kimi sinyaller veriyor. Bu bilgileri piyasa ışığında derledik.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin grafiği, ayıların fiyatı 90,00 dolar düzeyine itmesiyle birlikte, kripto varlığın bugünkü seansın büyük kısmında aşağı istikametli bir yörüngede olduğunu gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Litecoin (LTC) Fiyat Tahlili – 30 Nisan 2023 1

Günlük grafikte Litecoin, boğaların LTC’yi 91,39 dolar direncinin üstünde tuttuğunu gösteriyor. Bununla birlikte bugün yaşanan alım satımlar, Litecoin’deki satış baskısını tekrar gözler önüne serdi. Satış Şu anda LTC, 89.17 dolarlık hareketli ortalama (MA) kıymetiyle karşılaştırırsak nispeten daha yüksek bir düzey olan 90.71 dolarda süreç görüyor.

MACD göstergesi şu anda düşüş eğilimi gösteriyor ve satın alma baskısı 91.39$ direnç düzeyini kıramazsa düşüş momentumunun muhtemelen devam edeceğini gösteriyor. Histogramda, kırmızı çubukların boyutu küçüldü ve tıpkı vakitte ivme kaybetti, bu nedenle boğaların yolda olduğunu gösteren üstünlük kazanıyor. RSI göstergesi nötr bölgede 49.38 endeks düzeyinde olup, bu da piyasanın yakın gelecekte konsolide olabileceğini gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap