LimeWire efsanesi, 10 yıl sonra NFT pazaryeri olarak geri dönüyor

LimeWire efsanesi, 10 yıl sonra NFT pazaryeri olarak geri dönüyor

Paylaş
Uzman Coin: LimeWire efsanesi, 10 yıl sonra NFT pazaryeri olarak geri dönüyor

2000’li yılların müzik indirme platformu Napster’la başlayan dosya paylaşım furyasında en çok kullanılan programlardan biri olan LimeWire, 10 yıldan fazla bir süre sonra yeniden hayatımıza girmeye hazırlanıyor.

Mayıs’ta açılıyor

Şirket, uzun zaman sonra NFT pazaryeri olarak hizmet vermeye başlayacak. Avusturyalı yatırımcı kardeşler Julian ve Paul Zehetmayr, geçen sene LimeWire’ın fikri mülkiyet haklarını satın almışlardı. İki kardeş yaptıkları açıklamada, LimeWire’ı satın almalarından bu yana bu fikirde olduklarını ve en sonunda hayata geçirdiklerini belirttiler.

ABD medyasından CNBC’ye konuşan Julian Zehetmayr LimeWire’ın marka ismine vurgu yaptı ve şunları söyledi:

“Anaakımda bilinen bir markayı kullanarak iş yapmak önemliydi. Biz de, kullanıcılara kalite sunabilecek bir iş yapmak için büyük bir ismi kullanmak istedik”

Fiyatlar dolar üzerinden…

Yeni LimeWire da eskisi gibi daha çok müzik temalı NFT’lere odaklanacak ve sınırlı versiyondaki birçok şarkı, demo ve diğer dijital ürünler platformda alınıp satılabilecek. Platform, fiyatları kripto para yerine ABD doları cinsinden belirleyecek ve kullanıcılar kredi kartlarını kullanarak token’ları satın alabilecekler.

LimeWire token da geliyor

İki kardeş ayrıca, ek bütçe elde etmek için LimeWire token da çıkaracaklarını ve bir önsatış ve genel satış olmak üzere iki şekilde dağıtım yapacaklarını da duyurdular. Token sahibi olan kullanıcılar, LimeWire’ın yönetim politikalarındaki değişikliklere ve müzik listelerinde hangi sanatçıların yer alabileceğine oy verme hakkıan sahip olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap