Lider Bitcoin Borsası Binance’den Ses Getirecek Kripto Para Hamlesi

Lider Bitcoin Borsası Binance’den Ses Getirecek Kripto Para Hamlesi

Paylaş
Lider Bitcoin Borsası Binance’den Ses Getirecek Kripto Para Hamlesi

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance, fiat para ile kripto para alımını genişletmeyi ve dünyadaki 180 fiat para birimini desteklemeyi planlıyor.

Binance CEO’su: Borsa 180 fiat para birimini desteklemeyi planlıyor

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, Çarşamba günü Singapur’daki  “süper buluşma” etkinliğinde dünyadaki 180 fiat para birimini desteklemeyi planladığını  şöyle açıkladı:

Gelecek birkaç ay için yapmak istediğim en önemli şeylerden biri -altı ila dokuz ay kadar- diğer 180 fiat para birimini Binance.com’a dahil etmek.

Changpeng Zhao, açıklamalarının devamında Binance’in müşterilere “büyük likiditeye doğrudan erişim” sağlamak istediğini belirtti. Duyuru, Binance’in mümkün olduğu kadar çok fiat/kripto çifti eklemek için üçüncü taraf hizmetleri ile çalışmak istediğini ortaya koyuyor.

Binance CEO’su: Dünya genelinde fiat geçitleri eklenmesi sektöre giriş engelini azaltmak için çok önemli!

Binance şu anda platformunda beş fiat para birimini destekliyor: Nijeryalı Nairası (NGN), Rus Rublesi (RUB), Euro (EUR), Ukrayna Grivnası (UAH) ve Kazakistan Tengesi (KZT). Hepsi geçtiğimiz birkaç hafta içinde üçüncü taraf ödeme platformları AdvCash ve Flutterwave ile eklendi. Binance, kripto paralara yönelik doğrudan ticaret tesisi için 180 para biriminin tümünü desteklemeyi planlıyor.

Geçenlerde Binance CEO’su, dünya genelinde fiat geçitleri eklenmesinin sektöre “giriş engelini azaltmak için çok önemli” olduğunu ve kullanıcıların “çok yakında daha fazla çiftin platforma eklenmesini bekleyebileceklerini” söyledi. Binance şu anda altı taraf üzerinden fiat ağ geçidi kanallarını destekliyor: Koinal, Simplex, Paxos, TrustToken, Flutterwave ve AdvCash. Binance ile ilgili önemli gelişmeler adına “HTC ve Binance’den Dev Ortaklık: Binance Phone Geliyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap