Lider Bitcoin Borsası Binance, Sessizce Euro Desteğini Ekledi!

Lider Bitcoin Borsası Binance, Sessizce Euro Desteğini Ekledi!

Paylaş
Lider Bitcoin Borsası Binance, Sessizce Euro Desteğini Ekledi!

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance, mevcut fiat para birimlerinin listesini genişletmeye devam ederken sessizce Euro desteği ekliyor.

Bitcoin borsası Binance Euro’ya destek veriyor

Ticaret hacimleriyle bir numaralı borsa olan Binance, sessizce Euro’yu desteklediğini açıkladı. Changeng Zhao’ya (CZ) göre, Binance artık üç fiat para birimine sahip; Euro (EUR), Rus Rublesi (RUB) ve Ukrayna Grivnası (UAH).  Bu, Binance’in ödeme platformu Advcash ile ortaklık yaparak Ruble’yle para yatırma ve çekmeyi etkinleştirmesinden yalnızca iki gün sonra  gerçekleşti. Bu aynı zamanda Malta merkezli borsa için önemli bir dönüm noktası oldu, çünkü ilk kez fiat kripto ticaret çiftlerini piyasaya sürdü.

Borsa ayrıca, CZ’nin Twitter’da haberi paylaşmasından sadece üç saat önce Ukrayna Grivnası için fiat kapısını açtı ve takipçilerine başka bir fiat eklemesi hakkında bilgi verdi.  Binance, ülkenin dijital varlıklar için düzenleyici çerçevesini tasarlama konusunda Ukrayna ile de yakın işbirliği yapacak. CZ, yaklaşmakta olan Kiev ziyareti sırasında ülkenin hükümet yetkilileriyle görüşmek üzere planlanlama yapıyor. Borsa ile ilgili kritik gelişmeler adına “Dev Bitcoin Borsası Binance Bu İki Ülkenin Paralarını Eklemeye Hazırlanıyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap