Lider Bitcoin Borsası Binance, Kadir Has Üniversitesi’nde Öğrencilerle Buluşuyor

Lider Bitcoin Borsası Binance, Kadir Has Üniversitesi’nde Öğrencilerle Buluşuyor

Paylaş
Lider Bitcoin Borsası Binance, Kadir Has Üniversitesi’nde Öğrencilerle Buluşuyor

Kriptokoin – Aslında kripto para ve blockchain dünyasını belli yaşlara hasretmek elbetteki doğru değil. Ama alana yıllarını vermiş insanların tecrübesinden, gençlerin ise enerjisinden faydalanmak gerekiyor.

Bu alanı bir sonraki nesle taşıyacaklar olanlar elbette ki gençler. Bu nedenle blockchain ve kripto para dünyası, gezegenimizin farklı bölgelerinde eğitim faaliyetleri düzenliyor ve genç beyinleri sağlıklı bir şekilde geleceğe hazırlıyor.

Şimdi Lider kripto para borsası Binance Kadir Has Üniversitesi’nde bir etkinlik düzenliyor.

Etkinlikle ilgili duyuru şu şekilde:

Binance Kadir Has Üniversitesi “Öğrencilere özel” Etkinliğine Davetlisiniz!

5 Aralık Çarşamba akşamı, Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek Binance etkinliğine, Türkiye’de kripto alanında uzman olan çok değerli konuşmacıların katılacağı aynı zamanda eğitici seminerlerin yanı sıra eğlenceli aktivitelerle dolu bir program sizi bekliyor.

Etkinlik Hakkında

Binance Angelları ve kripto camiasının önde gelen isimleri ile tanışabileceğiniz, Binance Ekosistemi hakkında bilgilenebileceğiniz ve yarışmalara katılıp sürpriz ödüller kazanabileceğiniz bu etkinliği kaçırmamak için yerinizi erkenden alın! 5 Aralık akşamı, sizleri de aramızda görmek bizi çok mutlu edecek!

Program

19.30 – 19.45 Karşılama

19.45 – 20.15 Sosyal Medya Oyunu ‘Twitter’

20.15 – 20.45 Binance Ekosistemi

20.45 – 21.00 Ara ve Networking

21.10- 21.30 Kahoot Oyunu ve Sosyal Medya Oyunu Sonuçları

Etkinliğimiz 5 Aralık Çarşamba akşamı, Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecektir. Kontenjanımız 120 kişi ile sınırlıdır. Kontenjanımız sınırlı olduğundan dolayı kayıt için geç kalmamanızı ve etkinliğe kesin olarak katılacak olanların kayıt yaptırmasını rica ederiz.

Ayrıca, etkinliğe katılım sağlayabilmek için öğrenci kimlik kartınız ve etkinlik için özel olarak oluşturulan telegram grubuna katılmanız gerekmektedir. Eventbrite üzerinden kaydınızı tamamladıktan sonra Binance Turkish Telegram grubundaki adminlerle iletişime geçerek etkinlik grubuna girebilirsiniz.

Etkinliğimize dışarıdan katılmak isteyen misafir öğrencilerimiz için Sabancı Üniversitesi’nin kendi servis araçlarını ücretsiz şekilde kullanabilecekler.

Binance Turkish Telegram Grubu:

https://t.me/BinanceTurkish

Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü Galata Salonu – Fatih/İstanbul

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap